Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyemben? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés

sajnos anyósom nem a legtisztább emberek közé tartozik.

ahol él mondhatni koszfészek.

ezért ritkán megyünk hozzá,imádja az unokáját a 2 éves kislányomat, legalább ő miatta hogy ne kapjon el semmi bacit lehetne kicsit tisztább..


de a tegnapi eset kiverte nálam a biztosítékot,..


vittünk pizzát itthonról hogy azt esszük nála, de a kislányom épp aludt mikor ettünk, így mondtam hogy tegye már el az ő részét és ha felébredt megeszi..

látom hogy beteszi a mikróba.

aztán kiment cigizni, és belestem a mikróba....


egér ürülék volt benne, és csak úgy tányér nélkül tette be a pizzaszeletet !!!!!

azt hittem felrobbanok!!!!!!!!!!!!!


úgy kivágtam a pizzát a kutyának hogy csak úgy nyekkent..

anyós észre sem vette, nem szóltam semmit, de amikor felébredt a gyerek fogtuk magunkat és eljöttünk mindannyian, férjem is..

ha nem látom meg hova teszi a kaját tuti oda adja a lányomnak..

képes volt betenni a redvás mikróba a pizzát.

nem tudom felfogni, azt hittem van annyi esze hogy tányérra teszi, de nem..tudja ő is hogy kosz van nála és mégis..

és azért nem én tettem el a kaját mert akkor beszólt volna hogy ne nyúlkáljak az ő házában..


szóval ennyi... ti hogy reagáltatok volna, vagy mit csináltatok volna??


még mindig ideges vagyok !!!!!


és úgy döntöttünk, hogyha megkérdezi miért nem megyünk majd hozzá mostanában, a férjem megmondja neki hogy amíg nem takarít ki és nem lesz rend nem megyünk...


lesz hatása vajon?



2012. máj. 2. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Hogy én,hogy reagáltam volna???Én biztos nem bírtam volna szó nélkül hagyni..megmondtam volna neki,hogy egy igénytelen,és hogy többet ide nem jövünk.

Azt nagyon jól teszitek ha nem mentek többet hozzá vagy legalábbis míg ki nem takarít.Hát basszus ha már egérkaki van a mikróba akkor ott bolha,tetű bármi előfordulhat...vááá...még a hideg is kirázott!

Egyszerűen nem bírok észhez térni a döbbenettől és hogy én odavigyem a gyerekem..ááá...kizárt

2012. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, én nem tudom, hogy milyen az egér ürülék, de én még a kutyának se adtam volna oda a sz@ros pizzát.

Megmondanám a helyedben, hogy amíg ki nem takarít normálisan addig ne számítson a látogatásotokra mert nem vagy hajlandó mocsokba vinni a gyereket. Ha megsértődik, megsértődik, de nehogy már fertőzést kapjon az a kisgyerek...

Hihetetlen mik vannak.

2012. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyósom is hasonlóan "tiszta".Hiába szóltunk neki,hogy nem mehet be hozzá a lányunk ha nem takarít ki,mintha meg sem hallotta volna.Így max az udvaron vagy ha feljön hozzánk akkor lehet az unokájával.(egy udvarban lakunk)
2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát nálunk is ez van!!Én nem viszem hozzá egyáltalán 1x voltunk nála ,a fiam most 9 hónapos de akkor is a mózesba volt végig!!!Hát én is mondtam már neki de nem értik sajnos és még én vagyok a hülye hogy ennyire féltem a gyerekem!!!Mindig ők jönnek és így mindig megusztuk a látogatást!!!De most anyós lebetegedett és nem tud jönni és minden nap hívogat hogy menjünk hát én nem megyek!!!Most én vagyok a szemét hogy nem viszem neki az unokáját!!!Ráadásul hetente elkapja a hasmenés mert már olyan fertő van nála!!Már csak az hiányozna hogy ilyeneket elkapjon a pici!!!
2012. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem vagyok biztos benne, kedves Kérdező, hogy tényleg egérszart láttál-e, lehet, hogy csak Te hiszed annak. Ha ennyi egér lenne a házban, hogy még a mikro is olyan, akkor azt észrevennnéd sokkal nyilvánvalóbb helyeken is, nemcsak a mikróban lapulna.
2012. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 alaszka ***** válasza:
Hát ez durva...Ilyet még nem is hallottam. Az jutott eszembe, bocsi, de ha ilyen kosz van anyósodnál, akkor a férjedet hogy nevelte fel...Az én anyósomnál is káosz van, meg sokszor rendetlenség, de hogy a mikróba egérkaki, ezen kiakadtam. Nemhogy a pizzát nem enném meg, de én ott egy kávét se innék, sőt mi több be nem tenném oda a lábam, az biztos. Ez nem olyan egyszerű, hogy akkor kitakarít azt jóvan, hát aki megvárja hogy az egér sz@arjon mindenhova, egyáltalán hogy egér a házban legyen, attól ne várjunk csodát a későbbiekben sem tisztaság címen....Bocsi, ha durva voltam.
2012. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van abban valamit amit az 5-ös írt! Máshol is volt egér sz@r,vagy csak a mikróban? Mert ha nem,nem igazán logikus az egész. Vagy az anyós feltakarított,de a mikrót"elfelejtette"?!


Na mindegy,de amiket írtál elég durva,és én sem tettem volna másképp! Még jól be is olvastam volna neki!

2012. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az gondolom eszetekbe se jut h segitsetek neki kitakaritani?? egyszerűbb veszekedni és eltiltani a kislányt mi? gratula,lehetnél te az okos
2012. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem rögtön a tortákat/sütiket díszítő csokimorzsa jutott eszembe, ami pont úgy néz ki, mint az egérsz@r.
2012. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Évekig éltem tanyán (lovaink vannak) és tudom, hogy akármilyen tiszta a ház, az egér néha betéved. Mi is folyton harcoltunk ellenük, takarítottunk, stb. Viszont: a mikróba nem tud bemenni az egér, hacsak nincs folyton nyitva az ajtaja. Vagyis én sem egérkakira gondolnék, hanem mondjuk csokireszelékre.

A másik: azt megértem, hogy egy full mocskos házba nem szívesen viszed a gyereket, én se szívesen vinném, de ha már mentek, és tudod, mi az ábra, akkor ne kérj szívességet, hogy tegye el a kaját, hanem vigyél eleve dobozt, akármit neki és tedd el te.

Én is viszek kaját, ha anyóshoz megyünk, na nem a kosz miatt, mert ő takarít, csak olyan borzasztóan főz, hogy kész ételmérgezés. De én beteszem műanyag dobozba, akármibe még itthon és nincs belőle probléma.

2012. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!