Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 1,5 éves baba ilyen...

Minden 1,5 éves baba ilyen "okos"?

Figyelt kérdés
A lányomról van szó,nem dicsekedni akarok, csak anyósom mondja hogy a korához képest nagyon okos,értelmes a lányunk.Anyósom bölcsődében dolgozik, szóval van viszonyítási alapja.Mindent meg ért a lányunk,akármit mondunk neki.Hozza a pelust a szekrényből ha kérem,vagy a zoknit,sapit stb.A krumplit a kamrából,a seprűjét ha mondom hogy most felseprünk,viszi a hörcsögnek az almát ha mondom hogy most etetjük.Még azt is tudja, hogy mi a fogpiszkáló,mert múltkor le volt esve amit szóvá tettem páromnak és ő ment felvenni.Viszi az apjának a papucsot ha hazajött,vagy ha nincs rajtunk.Tudja hogy mi kell csinálni a fültisztítóval,fésűvel,testápolóval stb.Estig tudnám sorolni, mert tényleg mindent meg ért.
2012. máj. 4. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiket írtál,elvarhatoak egy másfél evestol. Az én fiam is ennyi idős,és természetesnek veszem,hogy mindent megért,hiszen egész nap beszélek hozzá. De értem,hogy nagy öröm ez mindenkinek:-)
2012. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván okos, ha megért mindent. De nem extrém okos. A 14 honapos lanyom is csinálja mindezt, amit leírtál. Kivéve a fogpiszkalot, azt nem ismeri. :) De megmossa a hajat, a fogat, tudja, hogy a fesuvel a hajat kell fesulni, kezet mos, feltorol, ha kap egy torlo kendőt. A felmoso, a porszivo és a partvis nagy kedvenc, ha megtalálja, azonnal takarít. :)

Rengeteg dolgot csinal ezen kívül, mégsem gondolom, hogy extra okos lenne. Szimplan latszik, hogy sokat foglalkozom vele. Gondolom te is. Mindig elmondom, mit miért csinálunk, mit hova kell tenni, stb. És igy tanul a legkönnyebben.

2012. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


ezt én írtam ki, nézdd meg a válaszokat is:)

2012. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 5. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!