Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok idegekkel 1...

Hogy bírjátok idegekkel 1 évesetek egész napos nyűglődését, nyávogását?

Figyelt kérdés
Mit tesztek azért hogy türelmesebben el tudjátok viselni?
2012. máj. 8. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

1.vagyok

Köszi a lepontozást!

Szánalmas azért lepontozni mert elmondtam az igazságot.pfff

2012. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le!!!!!!!!!!! köszönöm mindenki válaszát.
2012. máj. 8. 13:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

pont így voltam én is mikor fiam 12-14 hónapos volt, majd megőrült, írtam ide kérdést, és ezt kaptam, hogy szedjem össze magam mert lesz rosszabb is:)

Hát kössz....:)

Nehéz időszak volt, sokszor szóltam rá, hogy ne nyavajogjon, ne hisztizzen, sokszor tudtam volna a fejem a falba verni, sokszor kötött ki kisfiam az ágyában a szirénázása miatt én meg mentem a fürdőbe lehiggadni, és bizony kapott néhányszor a kezére, meg a fenekére is,mert tényleg olyanokat csinált sok figyelmeztetés ellenére amit nem kellett volna.Azt hittem totál csőd vagyok, az gyereknevelés és az elveim dugába dőltek....és itt meg írták, hogy rosszabb lesz...áááá....

El kell hogy mondjam, hogy lassan 19 hónapos a fiam és olyan büszke vagyok rá, hogy nemigaz:)Persze vannak nehéz napok, mikor nem ért a szóból, de általában 1x rászólok és abbahagyja a hisztit, nem verekszik, a játszótéren tök jófej a gyerekekkel,nem hisztizik ha elveszik a játékát.Simán el lehet vele menni GYALOG akárhova, nem rohangál el, szépen fogja a kezem.Szóval nekem csak egyszerűbb lett és így visszanézve megérte, hogy akkor mikor kellett bizony keményebb voltam vele.

Be kell hogy valljam picit félek a 2 éves kortól és hogy mi lesz utána, nem csak azért mert decemberben érkezik a tesó, hanem mert most meg mindenki azzal rémisztget, hogy most jó gyerek,oké, de várjam meg mi lesz később....:)

A hisztit következetesen lekezelem, szóval remélem nem lesznek nagy gondok.


A lényeg a lényeg, hogy fel a fejjel, lesz ez jobb is, ez egy ilyen korszak amit túl kell élni:)

csak lazán;)

2012. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*megőrültem (én, nem a fiam,az elején elírtam,csak siettem:)
2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha türelmesen állok hozzá, akkor abba hagyja a hisztit! Mondjuk szerencsére az enyém annyira nem vészes, pedig már másfél éves! Türelem, türelem, türelem! Sajnos csak így megy! Ha én idegesebb vagyok, akkor ő is nyűgösebb! Sokszor ha dilis, megpróbálom poénkodva "felvidítani"! Bohóckodva mondókázok neki, meg ilyenek! De tényleg, szerencsére nálunk ritka a hülye nap! Főleg fogzáskor, és időjárás változáskor dinkább aranyom!
2012. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell foglalkozni azokkal az emberekkel, akik azzal rémíszgetnek, hogy lesz ez rosszabb! Amikor az enyém kicsi volt, és átaludta az éjszakákat, a sok "jó akaró" rosszindulatúan azt mondta, hogy jaj, majd várd ki a végét, majd figyeld meg, ha nagyobb lesz, nem fogja! Hát, lekopogom, másfél éves, de a mai napig átalussza, amikor fogzik is, amikor náthás is, mindig! Remélem, így is marad! De ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, lesz ez még rosszabb is! Lehet most kitombolja magát, és kinövi ezt a korszakát! Ja, utolsó voltam!
2012. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást, erőt ad :D Szép napot!
2012. máj. 8. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!