Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El legyek keseredve? Ill. el...

El legyek keseredve? Ill. el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a velünk egykorú babaák mind kúsznak és maguktól felülnek. Mi még csak ülünk. Nem kúszunk és felülni sem tudunk.7 és fél hósak vagyunk kb.10 kg és 72 cm, kislány. (2008. nov.11. szül.4150g,63cm)
2009. jún. 26. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam november 18.-ai,

még ő sem ül fel magától,de percekig egyenesen csücsül,ha ültetem.

Sőt 2 hete csak így hajlandó öltözni,enni!

Igaz már kúszik,mint a gyík,ezt egy hete kezdte.

Ő 8300 gramm és kb.70 cm/ 3150 gramm volt és 52 cm,amikor megszületett/


Ezen ne idegeskedj!!!!!


Lehet,hogy a kislányodnak hamarabb vannak/lesznek fogai pl.!!!


Nekünk még egy sincs:(,csak nyűgösködik egy hónapja miatta!

2009. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden babának más a fejlődési ritmusa! Van amelyik előbb szellemileg, és csak később fizikailag fejlődik! Ezzel semmi gond! Minden baba más! Fogadd el így, aztán majd ő is elindul egyszer! Viszont ha zavar, keress valamit, amiben ő ügyesebb mint más babák szellemi téren!
2009. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam november 10.-én született. Még csak kúszik négykézláb csak igen ritkán van, inkább hasra vágja magát és így közlekedik. Ülni magától még nemtud csak ha leültetem akkor úgy is marad. Ne izgulj minden gyerek más, foga viszont van 3 és jön a 4. is. 9 kg 72 cm-es erős baba anyukája.
2009. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, ne keseredj el. Barátnőm kislánya jó kis húsos csajszi volt és ő sem volt az a kúszós mászós típus. Inkább a popiján araszolt előre a kiszemelt zsákmány felé. Augusztusban lesz 2 éves, gyönyörű csajszi, szépen megy, ügyesen eszik. Szóval ne aggódj, nem egyformán fejlődnek a babák :) Vannak mozgékonyabb és kevésbé mozgékonyabb babák.
2009. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nemsokára 9 hónapos, de még mi sem kúszunk, most kezd felülni, de járni ha fogom a kezét mint a villám, a tegnap voltunk a doktornőnél azt mondta előbb kúszni kel neki utána járni és hogy tanítsam kúszni. Őszintén nem tudom, hogy csináljam, anyukám azt mondta én sem kúsztam soha. Ne keseredj el szerintem is minden baba más, ahogyan mi emberek sem vagyunk egyformák.
2009. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató és biztató válaszokat!!!!!!
2009. jún. 26. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!