Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hozzátáplálok, akkor az...

Ha hozzátáplálok, akkor az anyatej mellett kell más folyadékkiegészítés?

Figyelt kérdés
Az orvosunk javasolta, hogy 4 hónapos anyatejes kislányomnál kezdjem a hozzátáplálást zöldséggel (mindkét oldalra forog, hátról hasra és vissza is, hátrafelé kúszik, nagyon sokat mozog, nem hízik). Ugye kell az anyatej mellett plusz vizet vagy vmilyen teát adnom neki? Ha igen, milyen gyakran kínáljam neki? Félek, hogy akkor kevesebb tejcsit fog kérni...
2009. jún. 26. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag nem kel, de én is adtam a babámnak vizet és nem hagyott le a szopiból sem. 8 hós. 4x szopizik egy nap plusz kaja.
2009. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. :)

Én ugyanúgy kínálom teával mint eddig és sokkal többet megiszik mint azelőtt. Van amikor 120ml megiszik egy nap pedig előtte össz.20-30ml-et ivott. Szerintem adj neki mindenképpen mert úgy látszik szomjasak. Ugyanannyit eszik.

2009. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is négy hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, minden evés után adj neki inni hogy szokja hogy evés után ivás. először úgy sem fog többet inni egy két kortynál.

kisfiam most lesz hat hónapos és most jutottunk el odáig hogy egyszerre megiszik 60-80 ml-t. de ezt sem mindig. nem mindig kell neki. egy nap szokott 130-150ml inni de valamikor csak 70-100-at. és már eszik mindent de reggel délben és lefekvés előtt még szopizik.

meg ha szomjas úgyis "szól". volt hogy nagyon sírt, nem volt éhes nem volt tele a pelus. és kiderült hogy csak szomjas volt.

2009. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!