Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tej alapú milupa...

Most akkor tej alapú milupa italt vagy tejet adhatok neki? Reklám vagy valóság?

Figyelt kérdés
1éves kisfiamnak már azt mondta a dr nő,hogy adhatok mérsékelten tejet-tejes dolgokat,de olvasgatom a reklámokat és a tej alapú italt ajánlják...nem tudom mit tegyek,igazi tejet kapna forralva ,hígítva..annak idején mi is anyáink is ezt itták-nem lett semmi bajuk..és nem 1évesen kezdték..elég jó tanácsokat ad a az orvosunk de mindenhol máshol mást hallani-nem tudom,hogy a reklám miatt,hogy azt adják el vagy tényleg van alapja.Tudom,hogy a tehéntejet nehezebben emésztik a gyerekek ,meg a veséjük sincs még annyira kifejlődve,de az orvos szerint egy évesen már nyugodtan lehet neki adni,már ők annyira készek rá...ti,hogy csináljátok,mit tennétek???..még annyit ,hogy ő anyatejes volt tisztán,4.5hónapos korig csak azt kapott utána hozzátápláltam neki és olyan 10hós korától kap tápszert este+cici-ez már csak a bónusz,mert már nem sok tejem van ,de még éjjel kapja azt is...
2009. jún. 26. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is és te is azzal eteted a babádat, amivel akarod. és ezel zárjuk le a témát. utánaolvastam és így döntöttem. megkérdezted a véleményemet és elmondtam. nem értem miért kell rögtön támadni, mert nem én kezdtem el bunkózni. teljesen normálisan válaszoltam, amire jött a lehurrogás -és kérdésáradat, h miért nem eszik babafelvágottat is... mert én, a gyermekem édesanyja így döntöttem.
2009. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vissza olvastam a kommanetemet,nem tudom te mit értel bunkózás alatt,de a te stílusod a bunkó,mert attól,hogy én kérdeztem valamit tőled,az nem támadás,egy kérdés.Azt meg,hogy leírtam,hogy az ismerősömék mit csinálnak egy példa,hogy ilyen is van,nem pedig rád hasonlítottam-de attól,hogy te magadra vetted ,hát az a te dolgod.Nem igazán értem mit értettél félre és miért vetted magadra a leírtakat,de te jobban tudod....de most is te nem hagytad annyiban még egy utolsót hozzám vágtál...ami az én véleményem,ha gond van a veséjével a kicsinek akkor még talán nem kellene még a baba tejet sem, erőltetni hanem várni kellene,és igaza van az utánad írónak,hogy nem kellene minden bolti tejet lehúzni és minősíteni azt sem tudod mi van benne sem ebben sem abban-attól,hogy ráírnak valamit még honnan tudod mi van benne-nekem van egy élelmiszeres végzettségem tanultam ilyeneket,de hát te tudod mert utána olvastál.Ez így van jó.

Te csináld úgy én meg amúgy-azért találták ki a babatejet is ,hogy megvegyék,te vedd azt én meg veszek más.Ennyi...és most már tényleg zárjuk le..csak azért írtam,mert te bunkózásnak vélted a véleményemet,holott nem annak szántam...

2009. jún. 27. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!