Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak ilyen anyukák?

Miért vannak ilyen anyukák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést olvasok, ahol szinte letámadják más anyukák azt az anyát aki (nem) szoptat, aki kenguruban vagy mei-taiban hordoz, aki tápszerezi a babáját, aki képes duzzogás nélkül felkelni éjszaka a babájához akár többször is, ha kell, aki kiakad ilyen vagyok olyan dolgokon, csak azért mert ő másképp érez vagy másképp csinál a gyerekével/babájával kapcsolatban valamit/mindent?! Vagy valamilyen szemlélet miatt hagyja a gyerekét sírni vagy éppen nem?

2012. máj. 20. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11:13, nem tudom, mi bajod azokkal a válaszokkal, teljesen normális hangnemben íródott mindegyik, senki se oktatott ki, nem kezdték el oltogatni egymást (vagy már kitörölték az olyan válaszokat?). Megkérdezted, ki hogyan oldja meg, mindenki leírta, hogy hogyan, csak néhányan hozzátették, hogy nekik ez egyáltalán nem jelent problémát és nem értik, neked mi a gondod vele.
2012. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De miért kell hozzátenni? Nem az volt a kérdés és máris másról beszélsz Te is, mint amiről ebben a kérdésben szó van.
2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen ez egyébként nem fórum..... Vannak olyan emberek (számitógép őrült 15 évesek) akik úgy poénból elkezdenek lepontozni meg vitát szitó választ adni... ez komoly... múltkor vettem észere egy ilyet! A valóságban pedig ugye arccal nem mindenki úgy mondja oda a nagy okosságot.... Én sokszor igyekszem vissza fogni magam az "okoskodásba" mert ugye mindenki más és minden baba más! Nemsokára szül a sógornőm... ku..a nehéz nem oda mondani egy két dolgot de erőt veszek magamon mert hát ő aztán fej egyenest más típus mint én...! Ezt kellene sok ősanyucinak gyakorolni! Szép estét :)
2012. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen utolsó neked is igazad van, nem mindegy mit hogyan tálal az ember és kinek. Másfelől, meg én nem szeretem ezt az ősanyás szöveget, mert már a negatív értelemben használják, és ez nem jó :(. Én szeretek/szerettem ősnőnek/ősanyának lenni, de most már inkább nem hangoztatom, mert jön lehurrogás.
2012. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!