Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sógornőm szerint már adjak...

A sógornőm szerint már adjak a 3 hónapos anyatejes babánknak húslevest, répával összetörve. Mi a véleményetek erről, ugyanis nekem az eszem áll meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Persze, mondd csak hogy adsz neki minden delben. Meg csirkepaprikast is eszik mar a baba.

Ne is foglalkozz vele, koszond meg a jo tanacsot aztan szoptasd csak a babadat.

Usd a temat ha hulyesegeket beszel, mondd meg neki nincs energiad ezt az okossagot hallgatni.

2009. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Azt hogy meg ne próbáld!!!

Szó se lehet róla!!

Ha van elég tejed akkor csak szoptass!!!

Bőven ráérsz 6 hós korában hozzátáplálni!!

Bár csak tudtam volna sokáig szoptatni, én csak 1.5 hós koráig tudtam!!

A szívem majd összeszorul ha erre gondolok hogy ilyen rövid ideig sikerült csak !!üdv niki

2009. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
a sógornőd egy barom... már bocs. szoptass csak!
2009. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
én ezt nem tartom olyan borzalmas dolognak mint az előttem szólók.én adtam az enyémnek és semmi baja.
2009. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
en se tartom olyan borzaszto nagy dolognak pl engem nagymamam 3 honaposan fasirttal es tort krumplival etetett es semmi bajom nem lett itt vagyok most varom a masodik gyerekemet en is adtam a lanyomnak huslevest repaval oszetorve imadta igaz nem 3 honaposan hanem 4 honaposan kb es mellete m,eg szopott is!
2009. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy mi volt régen az egy dolog. A falra mászok attól, hogy én ezt meg azt ettem már x hónaposan. Amíg van tejcsid 6 hónapos koráig ne adj mást, nem kell úgy sietni.
2009. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Én azt gondolom erről, hogy ha van tejed, akkor ne adj neki még mást.

Ha kevés, akkor lassan lehet majd ezt azt adni szépen hozzászoktatva.

2009. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ja az lehet hogy valaki már fasírtot is evett 3 hónaposan,csak az anyukája azt nem mesélte el,hogy utána mit szenvedett az a baba,mire kikakilta.

A lehető legjobb neki az anyatej.Ez hihetetlen...

2009. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Hát de ti mindent jól tudtok?Annyira le tudjátok szólni az ismeretleneket!Meg nézném a ti gyerekeiteket,hogy ők vajon milyenek!Úgy írtok le mindent,mintha valami országos gyermek szakértők lennétek!Ti is biztos barmok vagytok sok dologban!!!!

Nem lesz neki semmi baja tőle!Addig szoptatod amíg akarod,és akkor kezdesz hozzátáplálni amíg nem lesz neki kevés a tej!Semmivel sem rosszabb mint az üveges papikátok!!!

2009. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha anyatejes, ne adj még neki, csak ha már elkezded a hozzátáplálást. Amúgy nem lesz tőle semmi baja.
2009. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!