Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok beszélni babakocsiba...

Szoktatok beszélni babakocsiban lévő babátokhoz séta közben?

Figyelt kérdés
Én szinte folyamatosan, mondom neki hova megyünk, mit csinálunk, ott egy kutya, cica stb. és néha az emberek úgy néznek rám mintha elgurult volna a gyógyszerem... 9,5 hónapos a babám és minden érdekli, mutogat dolgok, állatok felé, én pedig mondom neki mi micsoda.
2012. máj. 23. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen persze :)) Sőt tesókocsink van így mindkettőnek magyarázok:))

Amikor még csak egy gyerekem volt és velem szemben ült, még énekeltem és mondókáztam is neki (mondjuk nem nagyvárosban lakunk hanem falun itt sok utcán keresztül nem is jön szembe senki).

Meghát a lányom olyan 16-18 hónapos kora óta egyfolytában kérdez, arra meg csak illik válaszolni:))

2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!