Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann babaprogram? Tökre...

Rossmann babaprogram? Tökre felháborító!

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a történet, hogy kedden lementünk, hogy bevásárolunk a babámnak, mert ugye él már a kártya, meg a 10% kedvezmény. Na hát a kártya nem élt, mert valamit a rossmann elszúrt a kártyaszámmal, mikor hitelesítették a regisztrációt. Oké... Eltették a kosár tartalmát, mondván 2 nap múlva újra próbálkozzunk. Lementünk ma, nem is volt semmi gond megkaptuk a kosarat, vásároltunk még hozzá, majd fizettünk. Na ekkor jött a nagy csalódás. (11000Ft-ért vásároltunk be) közli a nő, hogy nem tudja a 10% kedvezményt levonni, mert az csak meghatározott termékekre van. Mondom mi van? Direkt rákérdeztem, hogy hogy van a kedvezmény, és azt mondták, hogy minden babatermékre 10%... Erre közlik, hogy nem, az nem úgy van, csak azokra van, amiknél az ár mellett van egy manó fej. Na elmennek a túróba... Azért 11000Ft-nál nem kis kedvezmény, + nekem nem is 10, hanem 15%-os volt a kedvezmény a kártyaszám keveredés miatt. Ennyit róluk, meg a programjukról...
2012. máj. 24. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én is kiváltottam, és úgy tudtam, hogy amikor igényled, akkor eleve kapsz egy 10%-os kedvezményt, amit az egész vásárlásra használhatsz. De nekem se jön be, mert nem lehet semmivel sem összevonni, így nem sokat ér, hiszem minden 3 hónapban, kapunk 10%-os kuponokat, amiket bedobnak a postaládába, na akkor lenne jó, ha ezeket össze lehetne vonni. A dm-be összevonhatóak a kedvezmények, volt már, hogy 45%-kal olcsóbban vettem pelenkát a gyereknek!
2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem, hogy ha kiváltom a kártyát akkor gyűlnek e pontok, vagy lesz e valami kedvezmény még.

A válasz kissé flegmán annyi, hogy dehogy gyűlnek. van a kártya és kész. Szerintem ennél még mindig jobb a DM-es, úgy, hogy most már szigorították azt is.

2012. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, más kuponokkal tényleg nem lehet összevonni, de az üzletben akciós, és az újságban feltüntetett akciós termékekkel igen. Csupán 1700Ft-ot buktunk ma. Sajnos én marha a blokkot meg nem tettem el.
2012. máj. 24. 11:12
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Az ÁSZF is érthetően leírja, hogy nem minden termékre, csak a babatermékekre lehet felhasználni a 10%-ot.



A regisztrációt követően minden Résztvevő 10 % induló kedvezményt kap, amelyet az első alkalommal, a kedvezményre jogosító email megérkezését követő 3 hónapon belül lehet babatermékekre felhasználni.


[link]



Nem lázadni, hanem olvasni kellene. . .

2012. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
11:38-as! Képzeld, babatermékekre akartam felhasználni... gondolhatod, hogy ha azt írom, hogy a babának bevásárolni, akkor nem magamnak raktam tele a kosarat. A baba termékekből nem vonta le nekem a csaj...
2012. máj. 24. 11:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi sem tudtuk még beváltani a kedvezményes vásárlást. "Hiba van a rendszerben" volt a pénztáros magyarázata, aki egyébként nagyon kedves, és szeretjük. Nem ő tehet róla.
2012. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mi 2napja voltunk,és nekünk levonta a 10%-ot,minden babatermékre,nem csak ahol valami manófej van(nem is hallottam ilyenről).Én tuti nem hagytam volna annyiban,kár hogy a blokkot nem hoztad el :S
2012. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 krisztivan ***** válasza:
Nekem 20 hós a fiam és regisztrálni sem enged a rendszer:_((
2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Van már kártyád? Először azt kell beszerezni valamelyik Rossmann üzletből.

Kérdező, most néztem meg a blokkomat és nekem sem vonta le a 10% kedvezményt a többi babás termékből, csak a rossmanósakból. Szerintem én írni fogok nekik egy e-mailt. Te is tedd ezt! Ha másért nem, hogy kijavítsák a honlapukon a félrevezető szöveget.

Egyébként a Rossmann elég érdekes. Ez az egyetlen üzlet, ahol bankkártyás fizetésnél a kerekített összeget vonják, pedig nem lehetne.

2012. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 krisztivan ***** válasza:
persze ,van:-))
2012. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!