Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann babaprogram? Tökre...

Rossmann babaprogram? Tökre felháborító!

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a történet, hogy kedden lementünk, hogy bevásárolunk a babámnak, mert ugye él már a kártya, meg a 10% kedvezmény. Na hát a kártya nem élt, mert valamit a rossmann elszúrt a kártyaszámmal, mikor hitelesítették a regisztrációt. Oké... Eltették a kosár tartalmát, mondván 2 nap múlva újra próbálkozzunk. Lementünk ma, nem is volt semmi gond megkaptuk a kosarat, vásároltunk még hozzá, majd fizettünk. Na ekkor jött a nagy csalódás. (11000Ft-ért vásároltunk be) közli a nő, hogy nem tudja a 10% kedvezményt levonni, mert az csak meghatározott termékekre van. Mondom mi van? Direkt rákérdeztem, hogy hogy van a kedvezmény, és azt mondták, hogy minden babatermékre 10%... Erre közlik, hogy nem, az nem úgy van, csak azokra van, amiknél az ár mellett van egy manó fej. Na elmennek a túróba... Azért 11000Ft-nál nem kis kedvezmény, + nekem nem is 10, hanem 15%-os volt a kedvezmény a kártyaszám keveredés miatt. Ennyit róluk, meg a programjukról...
2012. máj. 24. 10:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, gondoltam ezt nem hagyom ennyiben. Kedvesek voltak, és mondta is a csaj, hogy náluk volt a hiba a rendszerben, mert a kártya élt, de a kedvezmény "nem volt rajta" most rátették. Hát köszönöm szépen, a gond csak az, hogy 3-4 havonta tartok nagy bevásárlást (meg most nyaralni megyünk ezért többet is vásároltam) most akartam volna a kedvezményt felhasználni. Mind1. Ja és még azt is mondta a csaj, hogy MINDEN babatermékre vonatkozik, az első vásárlásnál. Úgyhogy ne hagyjátok magatokat!
2012. máj. 24. 15:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Na én ezért maradok a Dm-nél! Nekem ez a rossmannos dolog amúgy sem volt egészen egyértelműűű :( Nem vagyok hülye nő de nekem kavaros zavaros! Én imádom a dm-et!
2012. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ma regisztráltam erre a rossmannos babaprogramra. Adott a pénztáros egy kártyát meg valami kódot külön. Aktiválták is a regisztrációt. Olvastam az oldalukon és nekem is elég zavaros. Most ha először használom a kártyát, akkor minden babatermékre van 10%. És utána? Nem igazán értem hogy utána mire jó ez a kártya?! Havonta küldenek majd e-mailt amibe leírják az akciókat, ennyi? Elég kezdetleges még ez a program és gyenge. De viszont én már sajnos kezdek csalódni a Dm-be! Iszonyatosan felmentek az árak és nem csak 1-200 Ft-al, hanem nagyon durván! És lassan már a pontokat sem éri meg gyűjteni, mert már 300 Ft-ért adnak 1 pontot. Már úgy vagyok vele hogy a Rossmannba megyek vásárolni, mert olcsóbb a Dm-nél. Hozzáteszem én is imádtam a Dm-et, állandóan ott vettem a pelenkát 25%-os kuponra, de egyre többmindenben csalódok bennük. Azzal kezdődött hogy pl. nem adnak szatyrot. Megvettem azt a vászonszatyrukat, de sokszor spontán megyek be és az nincs nálam!
2012. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen,ha először mész,minden babatermékre kapsz 10%-ot,(a végén vonja le összesen)tehát először akkor érdemes menni,ha több mindent veszel.Utána mindig küldik az aktuális kedvezményeket,ami a babádat érinti,tehát az életkorának megfelelő akciókat kapod majd,ezeket olcsóbban,akár féláron tudod megvenni.
2012. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a 10%os kedvezmény csak a kártya regisztrálása után egyszeri alkalommal vehető igénybe az összes babacuccra a rossmanó kedvezménnyel összevonva......
2015. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!