Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jókedvű baba és istentelen...

Jókedvű baba és istentelen hasmenés?

Figyelt kérdés

Kicsi lányomnak megy a hasa, jó savas, kieszi a popsiját. Már nem tudom mit csináljak vele, hogy jobban legyen. Eddig gyógyteát kapott, amitől csak 10kaki/nap van a 20helyett:( ...

A kaki is csak inkább színes puki mennyiség, reggel és este van csomag is.

Fogzik:(


2012. máj. 24. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Semmi újat nem evett, ami okozná, nem büdi csak fogzós savanyú.
2012. máj. 24. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Smecta por, az megfogja neki. A lányomnak is használt, bár neki nem fogzás miatt volt. De ha ennyire megy szegénynek, akkor nyugodtan lehet adni.
2012. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi?

És egyébként a napi 20 kakira én nem biztos,hogy ráfognám a fogzást.Engem tuti megrémisztene ez a mennyiség.Mióta van ennyi széklete a babának?

2012. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem lányomnál volt ilyen 5 hósan. 4 !!! hétig tartott.

Zöld és véres is volt neki.


Doki megnézte és azt mondta hogy ebben a korban minden gyereknek eljön egy gyomor átállás. Van akinek székrekedése lesz van aki fosik, van aki 2 napot van aki 4 hetet.


Mivel evett rendesen, jókedve volt, ivott ahogy szokott, így semmit nem írt neki. Mikor véres volt vizsgáltatta csak be, de az már a sok kakilástól volt csak.


Aztán 4 hét után elmúlt.


A doki azt ajánlotta hogy amit addig adtam neki enni csak azt adjak, max banánt vagy krumpli lehet új dolog neki.

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16hónapos a csajszi. És írtam is színes puki inkább, nem is kaka, ami jön belőle. Nem levert, sőt, rendesen iszik, eszik(igyekszem szárazat adni neki, hogy fogja a pociját, rizst), rohangászik, játszik, olyan, mint ha semmi baja se lenne.

A fogzáskor volt már ilyen kakija, igaz nem ennyi, de ugyan ilyen volt.

2012. máj. 24. 13:46
 6/7 anonim válasza:
Szia! Egy héttel ezelőtt volt ilyen helyzetben a kisfiam, aki 6 hónapos és fogzik. Először én is azt hittem, hogy a foga miatt van az "istentelen hasmenés", de 2 nap múlva elvittem a doki nénihez. Vírusos hasmenése volt. 1 hétig volt benne. Jó kedvű, jó étvágyú volt, se hányás, se láz...stb. Szóval hasmenésen kívül semmi nem volt. Nekem a doki néni azt mondta, hogy krumplit, répát, almát adjak neki, mert ezek hasfogók és normaflort. Olyan picike, hogy mást még nem lehet nagyon adni. Enni szerencsére ugyanúgy evett. Ja, még annyit, hogy a folyadék pótlásra figyelj oda! Remélem tudtam segíteni és hamarosan megszűnik a hasmenése a kicsi lányodnak.
2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szerencsére iszik rendesen:) azzal nem lesz gond.

2012. máj. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!