Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet szeretni ugyanúgy a...

Lehet szeretni ugyanúgy a gyerekeinket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy az egyik ilyen a másik olyan és biztos más-más érzelmeket keltenek a szülőkben mégis sokan mondják azt,hogy én ugyanúgy szeretem a gyerekeimet,lehetséges ez,de most őszinte gondolatokra lennék kíváncsi,ti,hogy gondoljátok ezt?????

Lehet ugyanúgy szeretni,ragaszkodni és kapcsolatot teremteni??


2009. jún. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet ugyanannyira szeretni, de sztem máshogy
2009. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,amit kérdezel.Elmesélek egy története,ha nem haragszol.

Az apósom mindig azt mondta ,hogy mindkét gyerekét (férjemet,és sógornőmet)ugyan úgy szerette/szereti.

Mégis szerintem sok múlik a gyerek hozzá állásán is,mert mire kamaszok,majd felnőttek lettek,olyan harc,és féltékenység volt köztük,hogy őrület.

Pontosabban a sógornőm féltékeny a férjemre.Mindig azt hánytorgatja fel,hogy mi kaptuk a tetőteret,holott ők örököltek a férje szüleitől egy házat.

Az apósom ,bár sose mondja,mégis azt érezteti,hogy a férjemet szereti jobban.Ez maga után vonja,hogy engem hamarabb elfogadott,mint a lánya választottját.És sajnos az unokákra is kiterjed ez a megkülönböztetés.Miénket sűrűbben látják,értelemszerűen,hisz fölöttük lakunk.De ugyanannyit mehetnének a másik unokához is ,ha érdekelné őket igazán.Persze ehhez az is hozzá tartozik,hogy a férjemnek bármit mond az após,mindenben segít,míg a sógornőm ide telefonál,hogy ez kell,az kell,és majd érte jönnek.Szóval szerintem nem lehet egyformán szeretni,és én is ettől félek,hogy ha szülök még egyet,akkor ő jobban ,vagy kevésbé fogom szeretni.

Bocs ha hosszú lett.

2009. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiam van,de mindkettőt nagyon nagyon szeretem.És úgy érzem,egyformán.Az igaz,h mindkettőt másért szeretem nagyon...szval lehet.Én szeretnék még gyereket,és tudom,h őt is nagyon fogom imádni.
2009. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én nagyszüleim vagyis csak mamám első gyerekét szereti legjobban!ezt vette mindenki észre rajta kivételezik vele,de az ő lányával is. többnek tarja mint pl engem aki meg többre vitta na mindegy.
2009. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.VÁLASZOLÓNAK

Ugyan ez van nálunk is csak fordítva,itt a nagyszülők a sógornőmet(akinek nincsen gyereke)szeretik jobban mint a férjemet és ez sajnos nagyon is észrevehető,mert pl.neki mindig a kedvére tesznek a férjemnek nem,vele inkább mindig vitatkoznak,mert a férjem fiatalabb a sógornőmnél mégis nekünk már 2 gyerekünk van a sógornőmnek meg 1sincs,se gyerek,se pasi mert nagyon-nagyon ronda természete van és alig lehet elviselni a mi gyerekeinkkel (fiú 2,5éves a kicsi lány 7 hetes)úgy viselkednek amikor mi nem vagyunk ott csak a sógornőm minthogyha az ő gyerekei lennének és ez nagyon rossz,engem is csak azért fogadtak el anno mert terhes lettem,de viszont a sógornőm HAVERJÁT úgy istenítik minthogyha ezer éve családtag lenne és kb.2-3 hónapja ismerjük csak.

Én nem szeretném így nevelni a gyerekeimet,de hazudnék hogyha azt mondanám,hogy ugyanúgy szeretem őket,mert ez most még nem igaz,a fiamhoz jobban kötődöm mint a lányomhoz és vele annak idején türelmesebb is voltam,de remélem idővel majd más lesz.

2009. jún. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!