Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hagyjátok éjszakár...

Anyukák! Ti hagyjátok éjszakára a babátokat cumival a szájába elaludni, vagy mielőtt lefekszetek kiveszitek a szájából?

Figyelt kérdés

Védőnőm azt mondja nem szabad cumival a szájába elaltatni,napközbe mikor mi fent vagyunk igen,de éjszaka nem.

6 hós a kisfiam,éjszakát jóformán átaludja,néha felkel,olyankor a cumiját a szájába adom és pár másodpercen belül elalszik.

Ha kiveszem a szájából felébred,arra meg az éjszaka közepén nem várhatok,hogy mikor köpi ki,mert néha pár perc,néha 3 óra...

Ti hogy csináljátok?Mi erről a véleményetek?


2012. máj. 28. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem ki,sose vettem,ha kiköpte félreraktam,ennyi!
2012. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sose szedtem ki, örültem hogy végre alszik!:)
2012. máj. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy cumis lányom van, soha nem vettem ki a szájából! Emiatt ne ébreszd fel, ennél rosszabbat nem is tehetnél vele! Kár, hogy sokan védőnőként ostoba tanácsokkal látnak el minket!
2012. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm a cumi szó hallatára kikerget a világból. Állítja, hogy csak a lusta szülő ad cumit a gyereknek.

Fogalma sincs róla. Igaz, neki is van egy gyereke, de tudom, hogy van olyan gyerek, aki el sem fogadja a cumit. Szóval nem lehet egy gyerek alapján általánosítani. Az én fiam a nap 24 órájában a cicin lógott volna, ezért jobb volt a cumi. De csak alváshoz használtuk, és 1 éves korára megunta. Azóta csak kínlódok az altatással. Jobb volt, amíg cumizott.

2012. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!