Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babájukkal együtt alvó anyukák...

Babájukkal együtt alvó anyukák! Leírnátok hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Igazából az "oldalkocsis" módszer érdekelne, mert én így alszok együtt a picurommal, aki most 7 hónapos. Férjem állandó éjszakás így úgy döntöttünk 2 hónappal ezelőtt, hogy a kiságy oldalrácsát levesszük és odatoljuk a mi ágyunk mellé mivel a kicsim cicin elalvó baba. Eddig nem is volt gond, de kb. 2 hete nagyon sokat pörös-forog éjszakánként és most tanulja a kúszást is, úgyhogy félek nehogy leessen az ágyról amikor én kijövök tőle. Este 8kor alszik el, én még ilyenkor nem tudok aludni, na meg persze ilyenkor van időm rendbeszedni magam és még a házimunkát is befejezni. Még most nincs is nagy gond, de mi lesz majd ha már mászni, felállni tud majd? Egyenlőre elég párnákkal körberakni. De majd később? Ti ezt hogy oldjátok meg hogy biztonságos legyen?
2012. máj. 30. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
a legbiztonságosabb, és kényelmesebb szerintem neki a saját kiságyában egyedül van, gondolj a későbbiekre is
2012. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Én 8 hónapos kora óta alszom együtt a kislányommal, nem esett le sosem. A franciaágyunkat 3 oldalról fal veszi körül. Amikor még nem mászott, lefekvés, elalvás után melléhajtottam a takarómat. Már jár,anno kb. 2 nap alatt megtanult "tolatva" lemászni, így megoldja ügyesen.
2012. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy, a saját kiságyában kellene, hogy megszokja. Osztom az első válaszoló véleményét.
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nem ez volt a kérdés. Nekem és neki is így a legjobb most. Tudom, hogy majd később lesz gond belőle, de nekünk most így a legjobb és a legkényelmesebb, imád hozzámbújva, szopizás közben elaludni, sőt éjszaka is ha felébred, csak odabújik hozzám és már alszik is tovább. Fosszam meg őt és magamat is ettől az örömtől?
2012. máj. 30. 12:47
 5/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem én vagyok az egyetlen anyuka aki együtt alszik a kicsijével.

Kérem ne írjanak az olyanok, akik nem a kérdésre válaszolnak. Nem az okitásra vagyok kíváncsi....

2012. máj. 30. 12:49
 6/27 anonim ***** válasza:
Lehajtható leesésgátló nem lenne jó megoldás esetleg? Bár én nem használom, így saját tapasztalatom nincs vele!
2012. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Kitti85 ***** válasza:
100%
Szia! Én 5 hónapos koráig aludtam Vele,konkrétan köztünk aludt. Aztán elkezdett kúszni és én akkor döntöttem úgy iránya kiságy,ami a fejünknél van keresztbe. Simán megszokta semmi gondja nem volt,pedig Anyóstól, Nagymamámtól mit hallgattam,hogy nem jó ez így,nem fog átszokni. Nálam is cicin alszik el,aztán berakom az ágyba. Eleinte volt,hogy többször futottam neki,mert felébredt,de hamar megszokta a mozdulatot. Éjszaka is minimum kétszer kel és szopizik aztán irány az ágy. Enyém is 7 hós :)
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látom, nem a kérdésedre válaszolnak, ezt én is nagyon utálom.

Én 11 hós korától alszom vele, ill. köztünk alszik, mert nagyon rosszak voltak az éjzakáink, meg fáztam, amikor kikeltem az ágyból, mert tél volt.

Nekem nappal is a nagy ágyban alszik, ráadásul az emeleten. Most 15 hós. Nappal úgy szoktam megoldani, hogy melléteszem a bébiőrt és lent, minden szösszenetet hallok, ha meg felébred, akkor egybél "beszélgetni" kezd, és már megyek is.

Este cicin alszik el, akkor berakom a kiságyba, majd hajnaltájt ébred és akkor jön közénk.

Remélem hasznos volt.

2012. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Második vagyok. Nagyon szépen köszönöm a lepontozást!!! Aki megtette, szépen kérnem, vegye a fáradtságot, és írja meg miért? Annyira unom már az ilyen kényszeresen pontozgatókat, remélem ez a max. örömöd a napban!
2012. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Azért pontoztak le, mert a kérdésre válaszoltál ahelyett, hogy beálltál volna az "Együtt ne aludj vele, mert 20 éves koráig úgy marad" - szlogent károgók közé. Szerintem tegyél rá magasról. :)
2012. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!