Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babájukkal együtt alvó anyukák...

Babájukkal együtt alvó anyukák! Leírnátok hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Igazából az "oldalkocsis" módszer érdekelne, mert én így alszok együtt a picurommal, aki most 7 hónapos. Férjem állandó éjszakás így úgy döntöttünk 2 hónappal ezelőtt, hogy a kiságy oldalrácsát levesszük és odatoljuk a mi ágyunk mellé mivel a kicsim cicin elalvó baba. Eddig nem is volt gond, de kb. 2 hete nagyon sokat pörös-forog éjszakánként és most tanulja a kúszást is, úgyhogy félek nehogy leessen az ágyról amikor én kijövök tőle. Este 8kor alszik el, én még ilyenkor nem tudok aludni, na meg persze ilyenkor van időm rendbeszedni magam és még a házimunkát is befejezni. Még most nincs is nagy gond, de mi lesz majd ha már mászni, felállni tud majd? Egyenlőre elég párnákkal körberakni. De majd később? Ti ezt hogy oldjátok meg hogy biztonságos legyen?
2012. máj. 30. 11:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

Egyre jobban sajnálom ezt a kisbabát, akinek az édesanyja vagy. Kapsz egy kritikát, és felrobbansz, egy atomerőműt fel lehetne fűteni az indulattal, ami átjön az írásodból.

Szegény gyerkőc, ha felnő és valamiben más a véleménye anyucinál, akkor jaj neki...:))


Pszichológiát tanultál 86%-os?! És használod is olykor, vagy csak indulatkitöltésre telik belőle? Nyugodtan mondjál nagyot belőle, meglátjuk melyikünk a tájékozottabb:) Na most tértünk viszont el a témától. De ha a kérdezőnek szócsöve van, akkor biztosan nem bosszankodik a válaszodon:)


További személyeskedésben nem veszek részt, nem tartom intelligens dolognak, amit gondolok és vallok a témáról leírtam, hála istennek nem eredménytelenül. Legalább elolvastátok:)

Egy tapasztalt és boldog szintén édesanya, aki egy kicsit konyít a dolog másik oldalához is..

2012. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
"Egyre jobban sajnálom ezt a kisbabát, akinek az édesanyja vagy" Durva...Nagyon durva... És nem kicsit nagyképű, lenéző, és lekezelő, tipikus "Bezzeganya" szöveg... A probléma annyi, hogy a Kérdező azt kérdezte, "hogyan oldjátok meg..." Nem pedig azt, "ki, hogy csinálja, együtt, vagy külön". De Te nyilván a kényszeresen, "itt legalább megmondhatom a tutit, mivel Én szakmabeli vagyok" tipusú válaszolók csoportjához tartozol. Szép mondhatom.
2012. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
Vagy ha nem is szakmabeli, nyilván a "2-3-4 gyereket már felneveltem", vagy az "interneten, könyvekből stb-ből iszonyú jól informált" kommentelő.
2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Te talán a kérdésre válaszolsz kedves 82%-os?
2012. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves" idióta válaszolók! Mi a fenének írtok, csak azért mert nincs más dolgotok? Gondolom milyen lehet a viszonyotok a gyermeketekkel. Inkább őrá fordítanátok az időt, nem itt írogatnátok olyan kérdésekre amihez nem tudtok normálisan hozzászólni."


És ez nem durva? A többi kommentet a modi törölte annak arrogáns, személyeskedő tartalma miatt.

Ezzel ellentétben én leírtam egy véleményt, mindenféle személyeskedést mellőzve. És itt be is fejeztem, értelme további szócséplésnek nincs a részemről. További jó felháborodást és szép napot mindenkinek..

2012. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%
Tök igaza van a 65%-osnak, de ezt csak az érti, aki tanult pszichológiát. Illetve megértem a kérdező kitörését is, mert én sem szeretem, ha valaki nem az én elvárásaimnak megfelelően válaszol.:))
2012. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Oké lányok, nincs is itt gond, tényleg átment már durvába a dolog. Bocs, ha valakit megsértettem nem állt szándékomban, csak bosszant(nem felidegesít) hogy miért nem a kérdésre válaszolnak egyes emberek. Ennyi az egész. Én tényleg arra voltam kíváncsi, hogy ki hogyan oldja meg ezt a dolgot, nem arra hogy ki alszik és ki nem együtt a babájával. Szerintem ez mindenkinek a saját döntése.

Megjegyzem nekem tökéletes a kapcsolatom a férjemmel, sem testileg sem lelkileg nincs köztünk probléma, tehát nem az intimitást próbálom meg azzal pótolni, hogy a kicsim a közelemben alszik :), hanem egyszerűen jó hogy ott van egy karnyújtásnyira tőlem, tehát nem is velem alszik hanem a saját kiságyában csak néha átgurul hozzám aztán egy kis idő elteltével vissza. Szóval nem összebújva alszok vele!!!!! Az egy dolog hogy "egybe van nyitva" a kiságy és a nagy ágy.

Ja igen és még annyit a kedves "okoskodó" válaszolónak, hogy nem kell sajnálni az én kislányomat, hiszen tőlem nyugodtabb anyuka nem nagyon van a földön, engem aztán nehezen lehet felidegesíteni. De azért neked mégiscsak sikerült egy kicsit.

Sajna az a gond ezzel az oldallal hogy nem tudja az ember kivel "vitatkozik" a dolgokon.

Azért köszönöm a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!

2012. jún. 2. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!