Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényes kukis kérdés, többi lent?

Kényes kukis kérdés, többi lent?

Figyelt kérdés

Kisfiam 22 hónapos lesz hamarosan, és egyenlőre eddig jön hátra a bör a fütyijén. A dokinénink szerint majd magától teljesen hátrajön, nem kell rángatni. Nem is szeretném felrántatni a bőrt a kukiján, de biztos hogy szépen idővel magától hátrajön?????????? Mások hogy állnak ezzel a kérdéssel? Tapasztalatokat, képeket várnék ha lehetséges. Előre is köszönöm.


[link]


[link]


2012. máj. 30. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
"A kép nem található".
2012. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a komment alatti képen már látható.
2012. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk erre azt mondta a szakorvos, hogy ez teljesen jó, 3 éves korára majd feljön.

NAgyjából igaza lett, már csak itt-ott van egy kis letapadás, de erre meg azt mondta, a pelus elhagyásával ez is meg fog oldódni.

2012. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

Lehet,hogy off leszek,de tuti nem raktam volna fel ilyen képet,még akkor is,ha nincs arc hozzá.Rengeteg beteg ember él a világhálón...

Kérdésre válaszolva,biztos hátra fog jönni,ha a doki azt mondta.

2012. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 krisztivan ***** válasza:
53%
Ne haragudj,de te tényleg feltetted ezt a képet ide a nagy nyilvánosságnak???!!!
2012. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Szegény kisfiú, miket raksz fel róla....:DDDD


Amúgy: 11 hónapos a kisfiam és neki nem jön fel ennyire, az apukája szokta ezt fürdésnél rendezni, mert én nem merem "bántani". Neki olyan mint egy kis virág, vagy hogy is mondja, mint egy kis tölcsér nyílik ki, amikor felhúzza. De nem jön ennyire. Jobban meg nem "bántjuk", csak ameddig szépen feljön.

2012. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Mi 3 évesen állunk hasonlóképpen a képek alapján. Az én kisfiam már túl van egy kezelésen a fitymaszűkület miatt és egy hátrahúzáson, ami sajnos kb. addig tapadt vissza mint a te fiadnak van. Nekem erre azt mondta a doki, hogy ez még nem jó, még hátra kell neki húzni egyszer. Mi 2 és fél éves koráig nem erőltettük a hétrahúzást, de tudtuk hogy orvosi segítség nélkül nem fog megoldódni a helyzet a szűkülete miatt.


De az én fiam 3 éves, lehet hogy nálatok még megoldódik a helyzet magától.

2012. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%

én nem tudom mi bajotok van

nem az arcát tette fel ez teljesen anonímnak mondható.

egy aggódó anyuka csak aki szeretné megtudni hogy a kisfia kukija rendben van-e.


én 17 hetes kismama vagyok kisfiam lesz és bizony ha nem fogok tudni valamit én is fogok linkelni és hátha lesz olyan segítőkész anyuka aki majd ad tanácsot, és nem olyan aki kioktat..

2012. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

"egy aggódó anyuka csak aki szeretné megtudni hogy a kisfia kukija rendben van-e. "

Ezt te sem gondolod komolyan! Oké,hogy a doki nem mindig találja el a legjobban a dolgokat,és az ember tapasztaltabbakkal vitatja meg,de azért kizártnak tartom,hogy a gyermekem nemi szervét tegyem fel a világhálóra.Akkor inkább másik dokihoz vinném.

2012. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hű, ilyen sok kommentre nem is számítottam. Bocsi a képekért, de tényleg érdekelt más fiús anyukák véleménye. Nem hiszem, hogy a kép bárkit sértene, de ha igen, akkor elnézést érte.

Köszönöm a segítőkész válaszokat, megnyugtattatok egy kicsit, hogy jól állunk. :)

2012. máj. 30. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!