Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 11 hónapos,2 napja...

Kislányom 11 hónapos,2 napja úgy veszem észre, hogy könnyebben alszik el, ha van valami a feje alatt. Szerintetek adhatok neki valamilyen kispárnát? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam ikeás ágyneműben aludt. (ha ismered) Annak a kispárnája elég lapos de mégis van valami.Egyáltalán nem kemény és csak néhány cm.
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az Ikeásat javasolnám, azt egy éves kortól ajánlják.
2012. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem :( Ikeába se megyek mostanában, nagyon messze van tőlünk.
2012. jún. 1. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is párnán alszik el, de aztán lemászik róla, éjjel már nem kell neki.

A te lányod használja egész éjjel, vagy csak elalváshoz?

2012. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te is tudsz csinálni. Fogj egy rendes párnát, és szedd ki belőle a töltelék nagy részét. Csak annyi maradjon benne, hogy egy vékonyka párnát kapjál. Ennyi az egész. Nincs az ikeásban sem semmi extra. Egyébként nézd meg a honlapjukon hogy hogy néz ki, hátha látszik valamennyire a vastagsága.
2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A mi ágyunkon alszik el, olyankor a takarónkra mászik rá és azon, de ha átrakom a kiságyba, akkor alszik, mondjuk mostanában sokat forgolódik, ezért is szeretném kipróbálni.
2012. jún. 1. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez az?

2012. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jónak tűnik :)
2012. jún. 1. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha könnyebben alszik el kispárnával, adj neki :-)

Valószínűleg jól esik, hogy van a kis feje alatt valami puha ...

2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lánykám is így alszik el egy ideje :) Mondjuk nekünk nem ikea-s de ugyanilyen laposka :) 11 hónapos!
2012. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!