Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínű hamarosan egyedüláll...

Valószínű hamarosan egyedülálló anya leszek 1,5 évesemmel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lelkileg is, szellemileg is, anyagilag is és mindenhogy .... ?!?
2012. jún. 4. 09:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ha előtte is ivott ennyit és igy mentél hozzá, így vállaltad a gyereket, akkor ő jogosan mondja: én nem változtam.

Biztos nem volt neked szülés utáni depressziód, amit nem kezeltek és ezért vagy most egy kicsit megkattanva?

2012. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én írtam,hogy a párom becsiccsentett a kisfiunk szülinapján,de szegény rengeteget dolgozik, örül,ha "kikapcsolódik".Ő sem jár kocsmába,de ritkán elmegy 2-3 sört meginni.Mennyit szokott inni?Az alkoholizmus majd ott kezdődik,mikor van egy kis pénze,csak az alkohol létezik.Gondolom nálatok nem így van.Hidd el én sem szeretem,mikor iszik a párom,de az sem jobb ha zsémbes asszony leszek és még annyira sem szeret itthon lenni.De így nem is igényli annyira.
2012. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki leírta a véleményét! Régebben nem ivott ennyit, szóval Ő változott. Nem volt szülés utáni depresszióm. Többet iszik és ennek semmi köze a gyerekhez. Hetente mondjuk 4-5este 3-4 sört iszik meg. Ez az ami zavar.
2012. jún. 4. 13:18
 24/36 anonim ***** válasza:
Na most akkor ezt én nem értem.Az első oldalon ezt írtad: " Nem minden nap, nem is totálra".Most meg írtad,hogy hetente 4-5 alkalommal 3-4 üveg sört.Hát akkor majdnem mindennap iszik ennyit?
2012. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
3 üveg sörtől még senki nem rug be.
2012. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Ennyit iszik, amit itt írtam. Heti 4-5nap iszik ennyit, igen. Átlagban. Néha heti 3napra jut. Azért írtam, hogy nem minden nap, mert tényleg nem minden egyes napon. Nagyon összevissza, nem köthető semmihez. Bocsi, ha félreérthető voltam, nehéz behatárolni.
2012. jún. 4. 13:33
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Engem is baromira zavarna, ha a párom heti több este iszogatna. És minden alkoholista így kezdi. Írod, hogy régebben nem ivott ennyit, szóval ez már a második lépcsőfok. Nem az számít, hogy másnak mi fér bele, hanem az, hogy te hogy érzed magad így. Mert ha sz@rul, akkor azt a gyerek is meg fogja érezni. Ha ebből feszültség van, veszekedés van, akkor szerethetitek egymást, tönkre fog menni a házasságotok. Mi is itt tartunk most, nem az alkohol okán, de már normálisan egymáshoz sem tudunk szólni. pedig nem iszik, nem ver, nem nőzik, mégsem működik. Beszélhetünk akármennyit, nem jutunk előrébb, és a sok veszekedés miatt már annak örülök, ha nincs itthon.
2012. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy Ti is rosszban vagytok és köszönöm, hogy írtál:( Mi egyébként nem vagyunk házasok. De fura, mert én (veszekedések ide vagy oda) nagyon várom hogy este hazajöjjön a munkából :(
2012. jún. 4. 14:06
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
Probald meg inkabb elfogadni,a gyerek erdekeit nezve! Nekem is minden nap iszik a parom melo utan,par sort.nem lesz reszeg,engem nem zavar.ilyenert szakitani??? Egyedul lenni rosszabb lesz,a gyereknek is! Apukam is mindig sorozott,de semmi gond nem volt es mi harman voltunk testverek! Egyik pasi se hibatlan,en mar megtanultam!
2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdekeit nézve???? ááá ha a gyerek érdekeit nézi akkor szakít, mert hát ez csak rosszabb lesz.Egyik alkoholista sem felessel kezdi.Ha már kevés lesz neki a sör akkor erősebbet fog inni.Lehet szépíteni a dolgokat, de az alkohol igenis könnyen függőséget okoz:S Gondolom nem azért iszik szinte minden este, mert megszomjazott...

Az én apám is fokozatosan vált alkoholistává. Először ő is csak sört ivott aztán már annyira elfajult a dolog, hogy akkora adósságot kellet miatta felvennünk, hogy amai napig fizetjük.Ezt nem kívánom senkinek.

Szóval vagy abbahagyja most vagy szerintem jobban teszed ha elköszönsz tőle.

2012. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!