Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínű hamarosan egyedüláll...

Valószínű hamarosan egyedülálló anya leszek 1,5 évesemmel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lelkileg is, szellemileg is, anyagilag is és mindenhogy .... ?!?
2012. jún. 4. 09:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Es mit kezd majd egyedul? Mehet ket munkahelyre dolgozni es szinte nem latja majd felnoni a gyereket.. Itt meg nincs szo alkoholizmusrol! Ha ugy lenne en is maskepp reagalnek! Ez kicsit el van tulozva!
2012. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint mindenkinek aki megosztotta a véleményét velem!De hát látom, hogy ez pont úgy megoszt Titeket, mint ahogy az én érzéseimet is. Pont emiatt vívódom én is, nem tudom hogy mi lenne a jó, a helyes. A gyerek miatt egyébként nem maradnék Vele, de 10.éve vagyunk szerelmesek.
2012. jún. 4. 18:46
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem kicsit túlreagálod ezt a dolgot, nem kellene ennyire komolyan venned. Esetleg volt alkoholista a családodban aki miatt félsz, hogy a párod is az lehet? Nekem apám alkoholista volt, és az én férjem is szokott inni. Nem minden nap, de heti rendszerességgel, pl hétvégén esténként szokott borozni, sörözni, nagyon ritkán vesz valami töményet, kb 2havonta. Én is sokat rágom emiatt a fülét, mert kicsit zavar, félek, hiszen apám alkesz volt, nem szeretném ha a férjem is az lenne. de nem lesz. Igaza van, egész héten keményen dolgozik, hogy mindenünk meglegyen, és meg is van. Az hogy hetente megiszik 1-2 üveg bort lazításképpen, szerintem elnézhető. Nem tőlünk veszi el a pénzt, nem eljár kocsmázni. Itthon családi körben megissza, és kész. Ő így lazít. Jobb mint ha bulizni járna el, vagy kocsmázni. Én úgy vagyok vele, hogy amíg a mértéket betartja, és nem romlik az életminőségünk az "ivása" miatt, addig belefér. Én ezért biztosan nem hagynám el, butaság lenne. És szerintem te is butaságra készülsz, ha emiatt el akarod hagyni a gyermeked apját, akivel 10 éve szeretitek egymást.
2012. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van utolso, jo szot talaltal erre. BUTASAG!
2012. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát ha nem is olyan igazi alkoholista, de sok átmulatott éjszaka, lerészegedett embert/szülő volt velem. Napi sok sör meg társai. Sose szerettem. :( Én nagyon ritkán iszom. Nem szeretem az alkohol ízét, szagát. Lehet, hogy tényleg túlreagálom, de adott pillanatokban egyszerűen meg tudnék őrülni. Köszönöm amit írtatok!
2012. jún. 4. 23:16
 36/36 anonim ***** válasza:
66%
33-as vagyok. Na látod, ez itt a gond. Hogy sok lerészegedett esetet, piás embert láttál magad körül. Alapból fenntartással indulsz a piával szemben. Nálam is ez van. De megtanultam félre rakni, mert muszáj. Nem leshetem mindig ezt. Persze ha durvábbra fordulnának a dolgok, akkor lépnék, de tudom, hogy nem fognak. Próbáld meg te is ezt tenni, és amíg nem a Ti károtokra megy,egyszerűen ne foglalkozz vele! Kívánom, hogy dönts helyesen!
2012. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!