Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden etetés egy rémálom!...

Minden etetés egy rémálom! Mit csináljak? Megőrülök.

Figyelt kérdés
15 hós kisfiam ha beleül az etetőszékbe kb 10 kanál után elkezd ficeregni.feláll benne és majd ki esik ugy áll benne.a hátuljába kapaszkodik,dörzsöli oda a száját,utánna meg még a badyja is olyan lesz.ekkor szoktam megunni és lerakni.de ma annyira felidegesitett vele.utánna persze én már nem adok neki enni.pedig tuti éhes még.csak én reagálom túl vagy ez igy tényleg nem normális.nem igaz hogy legalább az ebédjét nem tudja igy megenni.ja és még az étel is kiköpi ha olyanja van.már nagyon elegem van.és az a baj hogy annyira felidegesít vele hogy még kibajálok is.segítsetek,mert gyülölök etetni.

2012. jún. 5. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

mindannyian vagyunk így, ne érezd magad ez miatt nagyon rosszul, sajnos egy kisgyerek a próbálkozásával a legrosszabbat tudja kihozni belőlünk, ha elég kitartó...:-DDD

Márpedig elég kitartóak, meg kell hagyni...

Nekem is szakad a cérna sokszor, bár már jobban tudom kezelni...nekünk is tanulni kell ezt..amúgy ez még a legkevesebb, mert mikor majd már lent sétáltok, és kicsit önállóbb lesz, akkor ne tudd meg miket csinál majd, az ideg szétvet...(kutyagumi lobogtatás, és hiába visítasz, hogy engedd el, még jobban szorítja:-DD, pocsolyában ücsörgés, pedig már csak 1 lépésre vagy tőle, hogy elkapd, mikor épp ül le:-DDD, és hasonló nagyszerű élmények...

tudom, hogy állati idegesítő, de arra gondolj, hogy neki ez élmény, ő csak próbálgat, ő csak élvezi, hogy nyalogathajta a sima etetőszéket, és milyen jól csúszik rajta a zsír, meg a krémsajt. A body meg le van tojva, legalább vehetsz még egy újabbat neki, ami még ennél is szebb.

Persze nem azt mondom, hogy akkor hagyd rá, de próbálj lazulni, bár mondom, én is van hogy este mikor elalszik, akkor bőgök egy jót, mert totál ki tud akasztani...

2012. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
érdekes egyébként az nem zavar ha lent minden "szart" a szájába vesz vagy koszos lesz.engem csak a kajálással tud kikészíteni de nagyon.megpróbálok változtatni mert ez igy nem mehet,de nagyon nehéz lesz.
2012. jún. 5. 13:45
 13/14 krisztivan ***** válasza:
Próbáltad már nem etetőszékbe hanem rendes széken ülve etetni?Fiam nagyon jó evő és már 21 hós de kb.4 hónapja már az asztalnál ül(térdel,áll)velünk együtt mert nem maradt meg az etetőben:-))
2012. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! 11 hónapos lány :) Mondom illetve írom amiket én bevetek :D Reggelit te kezd MgB6-al :) Komolyan, e nélkűl én idegbeteg vagyok :) A body össze kenésén át kell esni illetve le kell tojni majd kimossa a gép ha meg nem akkor el kell tenni 2-t vagy 3mat amit "ünneplősnek" használtok :D Komolyan annyi szép body-ja van de mind foltos :/ De ezen már átléptem :) Másik pedig a nagy színes doboz bevetése a TV :D Tudom nem kellene de ezzel így legalább eszik :) Dobálás ellen a kétszer felveszem módszer de többet nem.... A másik pedig a konyha pulton való evés fürdőkarikában :D Lába lelóg és kimászni nem tud meg felállni :) És hát igen ha nincs nagyságos úrnak ideje enni hagyni kell menni végezni a dolgát :D iszonyú elfoglalt kisemberek ezek a manók :)
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!