Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok nekem minél...

Válaszolnátok nekem minél többen a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Milyen időközönként váltottatok ki étkezéseket a gyereknél?

Mennyi idő telt el közöttük? És milyen idős korban kezdtétek el?


pl. 4 hónaposan kezdted el a hozzátáplálást, 3 hét alatt váltotta ki. A két kiváltott étkezés után (mondjuk tízórai után az uzsonnát váltottad ki) 2 hónap telt el.


Köszönöm!!!


2012. jún. 5. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

utolso, vicces a mondatod, hogy tapszer megmarad iskolas korig es reggelit es vacsit nem valtunk ki. WTF??? Ezt honnan vetted?b

persze kell a tej egy 5 evesnek is, de TAPSZER????:O

2012. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja es utana megcafolod, hogy nem valtunk ki reggelit es vacsit, mondod, hogy adjon. na rajtad aztan igazodjon el egy kerdezo....
2012. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti,hogy mikor felkel adjon neki tápszert vagy tejet,majd utána kapjon laktatóbb reggelit is mondjuk fél-1 óra múlva legalábbis mi ezt csináljuk,majd jöhet a tízórai ha szükséges,az ebéd,az uzsi majd egy laktató vacsi és lefekvés előtt a tej/tápszer,persze nyilvánvalóan a tápszerből 1 éves kor után tej lesz,nálunk legalábbis így van 13 hónapos kisfiam már csak este kap tápszert,reggel kakaót iszik,és napközben is iszik tejet/kakaót nagyon szereti.A lényeg az,hogy nem kell túlaggódni ezt a hozzátáplálás dolgot.
2012. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük el, az első étkezést kb. 2 hét alatt váltottuk, ki, ez a tízórai volt. 5 hónaposan kezdtük a második étkezést kiváltani (ebéd), 6 hónaposan a harmadikat (uzsonna). Ezek könnyen mentek már, 1 hét alatt sikerült teljesen kiváltani.
2012. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Félre értetettek, de eléggé. A lányom a 3 kiváltott étkezésnél azt eszi amit mi. Nem főzök neki külön.


Nekem arra irányult a kommentem és a kérdésem is, hogy most 11 hónaposan kezdjem el a reggelit kiváltani neki és csak este legyen tápszer vagy ne?!

A tejtermékek már rég be vannak vezetve az életébe, semmi gondja nincs velük..

2012. jún. 6. 08:29
 16/17 A kérdező kommentje:

Istenem, de reggel van.


Szóval azt eszi, amit mi. Nem főzöm neki külön kajákat, hanem a mienkből veszek ki neki.

A bébi ételt pedig akkor kapja, ha valahová megyünk.


Egyébként a 10órait mostanság szereti kihagyni.

Tehát az 5 helyett 4× eszik.

2012. jún. 6. 08:34
 17/17 anonim ***** válasza:

napi fél liter tejre/tápszerre szüksége van,szóval ideális a napi 2x tápszer vagy tej,emellett lehet másfajta reggelije is.kisfiam fel kel 6-fél 7kor megissza a 2dl kakaóját, majd 7-fél 8 körül együtt reggelizünk vagy kenyeret kap felvágottal,sajttal zöldséggel vagy tejbegrízt,vagy zabkását,bundás kenyeret,tojásrántottát.

Este is vacsorázik 5 fél 6 körül,vagy az ebédből eszik,vagy kenyér,felvágott,zöldség,sajt,és mielőtt lefekszik 7-fél 8 körül még megiszik 2 dl tápszert. tízóraizni nem szokott,így 6szor eszik a kakaóval,tápszerrel együtt. 13 hónapos

2012. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!