Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire engeditek babátokat...

Mennyire engeditek babátokat a padlón mászni?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiunk nagyon aktív, már mászik szépen. A lakás felel laminált padló, a másik fele csempe. A 4.lakunk, alulról valamennyire jön a hő, de nem tudom mennyire engedjem a manót portyázni :)
2009. júl. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 7 hónapos, ő még csak fókapózban mászik, de szerintem ebből egy héten belül négykézlábazás lesz :)

A szobában nálunk is laminált van, de rá van terítve egy nagy játszószőnyeg (1,40*1,40méteres), az már nem elég neki, így le van terítve még egy nagy pokróc is. Néha már az sem elég neki, de akkor visszagörgetem rá :)

Lassan eljön az idő, amikor már mindegy lesz, jön majd utánam a konyhába is.

Szerintem engedd babakommandózni, csak egyik szemed rajta, nehogy kárt tegyen magában :) Amíg aktívan mozog, nem tud felfázni a csempén sem.

Szia!!

2009. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is laminált van meg linóleum az előszobában,sztem ahhoz,hogy jól és normális ütemben fejlődjön kell engedni a mászást.Nálunk kutya van ,itt a kutyaszőr jelentett problémát,de reggel és este is porszívóztam így nem volt gond azzal sem.És mindig takarítva volt rendesen.Nálunk van a laminált padlón azért szőnyeg de sokáig paplanokat tettem le neki amin mászhatott,ha már olyannyira mászott,hogy nem is volt rajta felszedtem mert felesleges volt..1éves bab mamája
2009. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nálunk már megy az anya után vetem magam akció :) szóval jön utánam mindenhova :) akkor hagyom, had másszon, úgyis olyan gyorsan petrekel!!
2009. júl. 3. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
en akarmilyen nagy paplant teszek le, nem hajlando azon megmaradni, o direkt a laminalt padlot celozza meg, azon kopogtatja a nagylabujjat:), nem tudok mit csinalni. neha visszateszem, nehogy felfazzon.
2009. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát a pokróc/paplan verzió nálunk sem jött be :) ma már követett mindenhová :) kis édes, hagyom had fedezze fel a lakást!!

köszi mindenkinek!!

2009. júl. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!