Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac vagy szivacsmatra...

Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 13:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 11. 14:03
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

Kislányom alatt szivacs volt, tökéletes.

Egyszer látogattunk egy kisbabát, aki alatt kókusz volt, a feje helyén pedig egy óriási mélyedés. Ekkor döntöttem el, hogy jó lesz nekünk a szivacs is!

2012. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Disi ***** válasza:
100%
Nekünk elég egyszerű volt a döntés, ugyanis a kismanó apukája ágyát örökölte, ami nem a mostani szabványoknak megfelelő, így nem is kaptunk volna bele kész matracot. Így szivacsot vágattunk. De abban egyetértek amit a 4. hozzászóló írt, mi is vettünk vízhatlan alátétet a babó alá, így a kókuszmatrac azzal el is veszítette volna a jelentőségét. Eddig nem volt vele problémánk.
2012. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Kókusz matracot vettünk,de megbántam,soha többet nem vennék!!!Csak szivacsot!
2012. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. jún. 11. 14:23
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Na akkor kezdjük az alapoknál: a gyerek abban alszik, amit megszok, születésétől fogva. Én maximálisan elégedett vagyok a kókuszmatraccal, nem süpped bele, alátámasztja a gerincét, háton fekve egyenesen tartja. nagyon-nagyon bukós babám van, és pisi is sokszor folyt már ki amióta megvan a matrac, de átszellőzik, csak letusolom a matracot és nagyon könnyen és gyorsan megszárad.

Én nem tudom, milyen fajtát vettetek, akik nem vagytok elégedettek vele, de nyilván vmi silány minőséget. Ja!! És NEM szúr!!

2012. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad

Nem értelek benneteket,de sebaj...

2012. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sajnos a pontozó rendszert én sem értem, mi értelme van kicseszni a másikkal!:(
2012. jún. 11. 20:28
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A brendonban nem hiszem hogy silány minőségű cuccok vannak,de a kókuszmatrac ott is rossz...
2012. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk pont Brendonos, és szuper a kókuszmatrac. :) De most komolyan, ki pontoz le ezért bárkit? Nekünk jó, másnak nem, hát Istenem, ilyen a világ...
2012. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!