Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdetem a kóstoltatást,...

Ha elkezdetem a kóstoltatást, és lassan kiváltok egy étkezést, akkor már nem kell adni a Konakiont?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen. A K-vitamin "K" betűs zöldségekben található amit a baba csak később kaphat a puffasztó hatásuk, és a nehezen emészthetőségük miatt. Ezek ( káposzta, kelbimbó, karfiol, kelkáposzták, karalábé) Konakion havonta adjuk hat hós korig, vagy hetente adjuk három hós korig, orvos dönti el hogy hogyan lesz adva.
2012. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba illetve tápszetes-e?
2012. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk 4 hónapos korig kell adni a konakiont, akkor lehet kezdeni a hozzátáplálást. na most, hogy ezért e azt nem tudom
2012. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most töltötte be a 8hónapot. 6hónapos koráig anyatejes volt, mostanra már alig-alig szopizik napközben. 6hónapos koráig minden hónapban adtam neki, de amikor megkezdtük a hozzátáplálást én megkérdeztem a védőnőt és azt mondta hogy igazából csak addig kellene adni ameddig csak szopizik a kicsi, de azt javasolta nekem, hogy adjam neki 6hetene, akkor nem teszek vele semmi rosszat :)
2012. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na most.Hétvégén és most hét elején két napig csak tápszert kapott (4 hónapos), előtte és most szerdától anyatejet.Ma pótlásnak kellett megint tápszert adnom.Ma kezdtem el a kóstoltatást krumplival, mert a gasztros doki és a gyerekorvos is javasolta.Ezt a Konakion dolgot meg nem is kérdeztem tőlük, hogy most hogyan tovább.

Jövő hónapban kellene újra adnom, de lehet, hogy a doki júliusban szabin lesz.Most akkor elmenjek felíratni, vagy hogyan döntsem el, hogy egyáltalán kell-e?

2012. jún. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!