Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miképp lehet bölcsi melett...

Miképp lehet bölcsi melett dolgozni?

Figyelt kérdés
Idén augusztusban lesz 1 éves a fiam.Sajnos az anyagiak végett mennem kéne dolgozni.Ha szereptembertől vinném bölcsibe akkor én 4 órában dolgozhatok és akkor még a gyes is megmarad??Esetleg valaki hasonló cipőben jár??Várom a véleményeket.
2012. jún. 14. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bölcsi mellett heti max30 órában lehet dolgozni, bármilyen felosztásban. Tehát lehet napi 4, vagy 6 órában is. Vagy bárhogy, csak ne legyen több heti 30 óránál. Ez mellett még jogosult vagy gyesre is. Vagy dolgozhatsz akármennyit, napi 8-12 órát is bölcsi mellett, de akkor a gyes nem jár, csak a fizu lesz+családi pótlék.
2012. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam hogy 4 órában és akkor megmarad a gyes mert akkor az kb 80.000 havonta és azért tudok a fiammal is foglalkozni,beszoktatni stb stb és egy kicsit belljebb vagyok pénzileg is.Köszönöm a választ.
2012. jún. 14. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
És be van már íratva? Vagy csak tervezed a szeptembert, mert ahhoz már fel kellett, hogy vegyék.
2012. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan jelentkeztem vele és még mindig nem vették fel pedig 1,5 éves.

Így nem tudok visszamenni dolgozni, elvégzek még egy okj-t és addig itthon vagyok vele és majd oviba megy ahol tuti lesz neki hely.

Borzasztó a helyzet bölcsitéren :(

2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs még beíratva,de van ismerősünk a bölcsibe azzal nem lesz gond.Én nem döntöttem még igazából erről,csak sajnos az anyagi helyzet dönt úgy néz ki nem én:(
2012. jún. 14. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
És munkahelyed van? Mert meost mi anyukák tényleg nagyon meg vagyunk szorongatva. se munkahely se bölcsi téren nem megy gördülékenyen a dolog.
2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az is lenne,ott ahol szülés elött is voltam oda mehetek vissza,akár 4 órában is.Igazából az miatt vacilálok hogy a fiam hogy viseli ezt meg még olyan kicsi nekem:)
2012. jún. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!