Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek milyen fazonra...

Anyukák, nektek milyen fazonra van vágva a hajatok?

Figyelt kérdés
Linkelnétek róla képet ha tudtok? Mennyi idősek vagytok?
2012. jún. 14. 15:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nekem is tervben van a vágatás, de még nem döntöttem véglegesen.

váll alá érő, félhosszú, hullámos, majdnem göndör hajam van. Frufru nincs, de lépcsőzetesen van vágva. UTÁLOM!!!

Sok mindent odaadnék azért, ha egyenes lenne a hajam. Annyira erős és dús, hogy még a vasaló sem vasalja ki szépen, pedig direkt drágát, jó minőségűt vettem.

2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
26 vagyok! Szőkére van festve! Póthajam van, fel van varrva (szülés után szinte kopaszra hullott a hajam) :( Akkor vissza barnultam de mostmár összeszedte magát úgy érzem! Általában otthon csuriban van, de ha megyünk valahová kiengedem!
2012. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ördög Nórásra. :)

Utoljára óvodás koromban volt ilyen rövid hajam. Nagyon szeretem, jobban is áll, mint a hosszú.

30 éves vagyok.

2012. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Feketére festett,hátközépig érő fokozatosra vágott hajam van.Egyenes,ha magától szárad loknis,göndör.

Általában hajráfot hordok,mert mániás vagyok és van egy rakás.

26 éves vagyok és a fiam pár nap múlva 7 hós.

2012. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Rövid tépett a hajam, ferde fru-fruval.

Azért ilyen, mert egyébként nagyon erős, hullámos és sprőd, igy tudom csak kordában tartani.

Az eredeti színe majdnem fekete, viszont csokibarnára van festve, h kicsit világosabb legyen, és az ősz hajszálakat is takarja.

38 éves vagyok, gyerekeim 2 és 4 évesek.

2012. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
semmi extra. fenékig ér, általában valahogyan össze van fogva pláne ebbe a melegbe.
2012. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
35 vagyok. Elöl kb. áll vonaláig ér a hajam, hátul rövidebbre, búbosra van vágva, menetelesen hosszabbodik. Így nyújtja az arcomat. Már a terhesség előtt is hasonlóan viseltem a hajam. Régebb mindig derékig érő hajam volt, de mivel alacsony vagyok és kerek az arcom, nem állt jól. Amint levágattam, rájöttem, hogy a rövid való nekem, ráadásul most még praktikus is, be se kell szárítani, magától befordul a helyére. 9 hónapos a perpetuum mobile.
2012. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
28 vagyok, 3 éves a fiam. Hátközépig érő melírozott hajam van, lépcsősre vágva, elöl ferde frufruval. Nagyon szeretem így. Melegben összekötöm, ha megyek valahova kiengedem, hajmosás után hamar kivasalható és szépen áll a következő mosásig :)
2012. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

[link]


színre ilyen, hosszra egy kb 5 cm-vel hosszabb, de a formája is stimmt!

2012. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, lemaradt: 27 éves vagyok, 9hónapos a lányom!
2012. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!