Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendőt vagy...

Milyen hordozókendőt vagy kengurut ajánlanátok 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Ne legyen nagyon kötözgetős és inkább olcsóbb kategória legyen.
2012. jún. 15. 08:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként teljesen egyetértek #9-el
2012. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

OFF: Utolsó előtti vagyok:

El sem tudom képzelni, hogy ki is adhatott negatív értékelést a kommentemre :-OOO Az sem tudom, észrevette-e, hogy hiába pontozza le az összes topicban az összes hozzászólásomat, még mindig 70-80%-osak a kommentjeim minimum. (hozzál még egy pár újszülöttet kenguruba berakó embert, hogy segítsenek neked drágám, mert ez így kevés lesz...) Szintén nem tudom, azt észlelte-e, hogy az ő hozzászólásai minden topicban 0%-osak.

Ugyanezen személy fogja jelenteni ezt a kommentet is, amit "apa" becsülettel le is fog törölni, minthogy ez a dolga, mivel ezzel a hozzászólással annyi a célom csupán, hogy az az illető elolvassa...

Kicsit nevetséges, ha valaki még egy értelmes szót nem tudott leírni, plusz komment nélkül lepontoz mindent, amit lát.

A többiektől és "apától" elnézést az OFF-ért...

2012. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

Tudod, igazán sajnállak... Bár én nagyon jól elszórakozom rajtad, de borzalmas életed lehet, mész végig a kengurus topikokon, és az a legnagyobb örömöd, ha beszólogatsz valakinek, aki nem a te elveidet követi. Tényleg ennyire unatkozol? Őszintén sajnállak.

Ezt az "apa" dolgot meg nem értem, de biztos igazad van.

2012. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Mielőtt válaszolnék a kérdésre a 13-as választ véletlenül értékeltem pozitívan, a válasz 100%-ban NEGATÍV, számomra elítélendő.


Csatkalozom a rugalmas hordozókendőt javasló válaszolókhoz, a Close-Caboo nekem is szimpi

2012. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Dr. Marschalkó Péter (osztályvezető főorvos a SOTE Ortopéd Klinikán) beszél az RTL klubon a helyes hordozóeszközről:

[link]

A kételkedőknek ezt is érdemes végignézni. A 9 perces videó utolsó pár perce már az iskolás korra vonatkozik, de az sem haszontalan.

2012. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!