Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozó eszközt javasol...

Milyen hordozó eszközt javasoltok, amivel már az 1 hós babámat is magamra tudom "kötni"?

Figyelt kérdés

Egész nap kézben akar lenni, egyébként visít, mint egy kismalac :)

Ha esetleg kézben elalszik, és leteszem az ágyába, 2perc után már megint sír hogy vegyem fel, és rögtön keresi a cicit. (100% hogy nem éhes)


2012. jún. 15. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a rugalmas kendőt javaslom, pl. ezt:


[link]


Mi imádtuk! Használtan kb fele áron tudsz venni az ismert aukciós oldalakon.


5 hónaposan váltottunk mei taira, most pedig babaerszényezünk nagyrészt. Meg persze babakocsi is aktív használatban van, a hordozás nálunk inkább kiegészítés, de nagyon bevált, mindannyian szeretünk hordozni. (apa is)

2012. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne szoktasd rá erre,mert később sem fog megmaradni az ágyában. Nem baj,ha visít,ha nem éhes,nem pisis. Néhány nap után megszokja,hogy nem cipeled.

Ha rajtad van,nem tudod tőle a munkádat végezni és ő sem fog rendesen fejlődni.

Egy pici babának mozogni kell,figyelni a környezetét, ezt nem tudja,ha rád van kötve.

Ez csak újabban lett divat egyes anyukáknál.

2012. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk Nandu kendőnk van, mi nagyon szerettük. Volt, hogy itthon is beletettem ha nagyon nyűgös volt, de inkább csak sétához használtuk amíg nem szerette a babakocsit. Nagyon jó dolog, de szépen lassan azért próbáld a helyére szoktatni, mert különben később nagyon nehéz lesz... az én kislányom már 6 hónapos, és már sétálni sem használjuk mert fél óra után leszakad a derekam... már túl nehéz hogy így sétáljunk.
2012. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szépen lassan szoktasd a helyére,de ne hagyd hogy sírjon.Nekem Amazonas kendőm van,ha végképp nem bírok a fiammal akkor kötöm magamra,meg néha sétához.Már 6 hónapos 9 kilós,de ha olyanja van akkor nagyon szeret még mindig benne lenni.

Tehát érdemes beszerezni egy kendőt,de az a jó ha a helyén is elvan.

2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát sírni tuti nem hagyom, mert biztos vagyok benne hogy valamire szüksége van, azért sír. (Akár csak az anya közelsége, vagy fáj a pocija)

Próbálom én szoktatni a helyére, de nem megy :( Erre valami ötlet? Ha leteszem, felkel és úgy felhergeli magát hogy alig tudom megnyugtatni :(


És köszi a tippeket!! :)

2012. jún. 15. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Kettes válaszoló:


Én nagyon jól tudtam dolgozni úgy, hogy rám volt kötve - főztem, vasaltam, takarítottam.


Azért ez nem csak erről szól: a közelség, a kötődő nevelés... Látszik, hogy nem igazán hiszel ebben, de nagyon nincs igazad - mert nem jártál utána, fogalmad sincs az egészről. Miért kell a pici babát azonnal önállóságra szoktatni? Amikor az édesanyja közelségére van a legnagyobb szüksége.


Ezzel együtt tiszteletben tartom a véleményed.

2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Harmadik vagyok. Nálunk apa szoktatta a kiságyban alvásra, nekem nem volt idegem hozzá... én azonnal kikaptam a kiságyból ha sírt... Párom sem hagyta sírni, max egy picikét... Ő úgy csinálta, hogy betette a kiságyba a cumijával aludni a gyereket, nem ment el a kiságy mellől, simogatta a hátát beszélt hozzá... ha sírt nagyon kivette megnyugtatta de ahogy megnyugodott visszatette a kiságyba... Ezt játszották napokig esténként. Annyira megszokta a lányom, hogy kb 2,5 hónapos kora óta mindíg a helyén alszik el egyedül, maximum a cumit kell bemenni néha visszaadni neki. Azóta is hálás vagyok páromnak, hogy erre megtanította a kislányunkat! :)

Azóta kapott egy vetítő+zenélő pingvint is, ezzel méginkább elvan amíg el nem alszik. Jah és végszükség esetére van egy adamo hintánk is ha nagyon nyűgös volt, ebbe tettem bele és rugózva hintáztattam. Sőt még egy nagy fitneszlabdánk is van amire ráülve rugózva ringattam sokszor drágánkat az első hetekben... A sok beszerzett dologból is gondolhatod, hogy nagyon nyűgös típusú kislányom van, aki egyébként mai napig nincs el egyedül egyáltalán ha ébren van (pedig már 6 hónapos), annyi a különbség hogy már nem kell állandóan kézben tartani (de mindíg látnia kell valakit a szobában ahol van), és szerencsémre és apa ügyességének köszönhetően az elalvással nagyon hamar nem volt gondunk!

Kitartást, meglátod a te babádnál is be fog állni szépen az alvás... addig pedig szerintem a kendő nagyon jó megoldás, csak nem szabad túlzásba vinni... azért sem mert korlátlan mennyiségben a baba gerincének és mozgásfejlődésének sem jó (de nem is ártalmas annyira mint sokan mondják-védőnővel megbeszéltem).

2012. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rugalmas kendő, karikás kendő, szövött kendő.
2012. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Hát piszok kitartó párod van :) mi nem tudtuk még eddig végigcsinálni. Igaz inkább én próbálkozok, mert ha nagyon sír akkor csak a cici nyugtatja meg. De jó volt ezt olvasni, motiváló! Holnaptól megint megpróbálom, mert ma már összebújva együtt aludt el :)

2012. jún. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!