Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én találok örömöt 2...

Csak én találok örömöt 2 gyermekem nevelésében?

Figyelt kérdés
Néhány kérdésnél olyan kifakadásokat lehet olvasni és olyan trágár módon " üvölti le" más ismeretlen anyuka fejét egy-egy kommentelő, csak azért, mert nem tudja elképzelni, hogy 2 gyermekkel boldogan is lehet élni. Én nem értem mi ez az állandó panaszkodás.
2012. jún. 17. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aki jól érzi magát a bőrében, az nem tesz fel ilyen irányú kérdéseket, és nem is "üvölti le" mások fejét. Ezért tűnik úgy, mintha csak frusztráltakból állna a világ. :o)
2012. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is rengeteg örömöt találok két gyermekem nevelésében....
2012. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
én is jelen :)
2012. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 1 van egyelőre, és IMÁDOK vele itthon lenni! Lehet nem vagyok a legtökéletesebb anya, de ő így imád és így szeret én pedig igyekszem!

Van, amikor türelmetlenebb vagyok, de istenem...van, amikor meg neki van hisztis-nyűgös napja. Viszont a többi mind vidááááááám :DDDDD

2012. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
-Mindenki örömöt talál a gyereke nevelésében, de az is természetes, hogy néha kivagyunk. Azért nem lehet például vigyorogva végigcsinálni, hogy séta közben minden harapós kutyához be akar nyúlni és ha nem engedem már hiszti van, nagyon lefáradok ettől például és szerintem ilyen dolgok mindenkinél előfordulnak és talán akkor panaszkodnak itt egy kicsit.
2012. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én meg pszichológusként az olyan anyukákkal találkozom, akik emiatt a mentalitás miatt mennek a falnak, majd esnek posztnatális depresszióba.


Tudom, tudom, nem illik itt ezt mondani, de ma a csodaanyák világát éljük, és aki néha kifakadna, vagy néha picit panaszkodna anyukaként, azt azonnal lehordjuk.


Miért ne lehetne panaszkodni? Attól ő pontosan olyan anyuka, mint te, tökéletes.

2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
én imádom a két gyermekemet és igyekszem sokat foglalkozni velük. De mégis érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Szakmai sikerélményre vágyom, és most, hogy ez nincs és nem is tudom, merre induljak tovább (az előző munkahelyemre nem akarok visszamenni), nagyon letört, kedvetlen időmet élem. Megpróbálom kizárni ezt a gondolatot a szívemből, de nagyon vacak érzés, hogy azért vállaltam egymás után a két gyereket, hogy ne kelljen visszamenni dolgozni, most pedig, 6 hónappal a 2. születése után nem tudok magammal mit kezdeni, hiányzik valamiféle munka, szakmai felelősség. Ha ezt félre tudom tenni, akkor sikerül azon járjon a fejem, hogy hogyan fejlesszem, tanítgassam a gyerekeket, de most per pillanat nem megy.
2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. Én meg pont az ellenkezőjét látom.Sikk panaszkodni és ha valaki örül meg boldog,jól megvan a gyerekekkel azt egyből betámadják.
2012. jún. 17. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
ez érdekes kérdező,amikor én leírtam pár kérdésbe hogy nem volt könnyű és most is vannak nehezebb időszakok meg ilyesmi akkor lehordtak a sárga földig,hogy minek szültem ha nem vagyok a gyerekkel 24 órát,nem ugrálok neki mint a nikkel bolha,és ha elmegyek valahova nélküle,és hogy nem elégít ki az hogy vele foglalkozom hanem más dolgokat is csinálok mellette,és mégis miért van különszobában és stb
2012. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát utolsó ezt kicsit eltúlzod.
2012. jún. 18. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!