Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog még sírni a mentő,...

Meddig fog még sírni a mentő, tűzoltó szirénájától?

Figyelt kérdés
Már rettegek lemenni sétálni a 4 hós babámmal,nehogy mentő vagy tűzoltó jöjjön.Olyan rossz mikor lent vagyunk sétálni ezen agyalok mindig.Ha szirénázik szegény fiam egyből nekiáll ordítani és alig tudom megvigasztalni,úgy sajnálom!Meddig tart ez?A sok idióta(már elnézést) néz,hogy miért ordít,mintha ütném a gyereket..
2009. júl. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nincs jó hírem, a babák általában egyéves korukig növekvő mértékben produkálnak félelmi reakciót hirtelen, éles zajokra... De próbálj nem görcsölni ezen... Kicsit megijed, kicsit ordít, az ember sajnálja, de mindentől nem tudja megvédeni... A sok "okos" nézelődővel meg ne foglalkozz:) A kibicnek semmi sem drága:) A legkönnyebb kívülről okosnak lenni, hogy anyuka így, anyuka úgy, miért nem figyel jobban a gyerekre hiszen fázik/melege van/éhes/fáj a hasa stb. Én csak visszamosolygok a bámészkodókra elbűvölően ilyenkor, ha nagyon mondaná, esetleg megjegyzem kedvesen, hogy törődjék a maga dolgával...;)

Minden jót Nektek, és hajrá:)

2009. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor hallod, hogy közeledik vagy jön egy szirénázó autó, akkor vedd ki a kicsit a kocsiból és fogd magadhoz és mutasd neki, hogy mi csinálja ezt a rettenetes hangot. És berregj Te is úgy, ahogy az az autó.

Hamarosan élvezni fogja ezeket a hangokat.

Tapasztalatból irtam. Üdv már nem orditó 16 hónapos nagylány anyuja.

Sőt már együtt porszivózunk és a fünyiró traktor hangja sem zavarja, hanem vezényel közben, hogy még még még...

2009. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Én nem pontoztam senkit lefele..:)
2009. júl. 7. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!