Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alakul ki az orr formája...

Mikor alakul ki az orr formája? Csak merthogy sasorrú csecsemőt én még nem láttam.

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))))

Ezen már én is gondolkoztam.

2012. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam. A szülészeten, egy napos volt.
2012. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Ha már pl.6 hósan kialakulna az orr csontjuk akkor az összes baba és kisgyerek bokszoló orral lenne "megáldva" hiszen még olyan sokszor orra esnek(és ez szó szerint értsd)hogy állandóan törött orrocskákat kellene gyógyítani.Ezért a természet kitalálta,hogy csak később alakuljon ki a végleges orrcsont.-))
2012. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az mikor van az a később?
2012. jún. 21. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont pár hete beszélgettünk erről a családilag és mondta apukám, hogy az orr az a szerv, ami életünk végéig nő. ^^ Mert ugye én mondtam, hogy a szemgolyó meg tudomásom szerint nem nő, azért olyan nagy általában a babák szeme. Szóval, ha ez így van, mert persze hallhatott ő is téves infot, akkor azért nincs sasorrú baba, mart az ember orra folyamatosan nő élete végéig, és kezdetben kicsi, piszécske. :)
2012. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a sasorrú embereknek csecsemőkorukban hogy néz ki az orra? Nekik is pisze? vagy kevésbé?
2012. jún. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!