Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok hogy viseli ezt...

A Ti babátok hogy viseli ezt a nagy hőséget?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a babócám és nagyon rosszul alszik napok óta. Pont a hőség kezdete óta. Eddig nem volt gond az éjszakákkal. Most pedig 1 - másfél órákat sírdogál éjjel és csak kézben nyugszik meg.

Rugiban alszik. Body sincs rajta.

Melege lehet így is? Ivott és szopizott is éjszaka.

Nálatok is hasonló a helyzet? Megoldás?

köszi a válaszokat



2012. jún. 21. 22:28
 1/5 anonim válasza:

Nálunk csak bodyban alszik, szerintem így is melege van. Most lesz 10 hónapos. Szörnyű ez a meleg :(

Sokszor kel fel éjjelente, teázik és visszaalszik.

A sírás nálunk nappal van inkább, sehogy sem jó neki.

2012. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert rugiban altatod! Atlétás body és csá...... 1 évesek vagyunk mi is de semmi gondja nincs, sőt még tovább is alszik.....! nem kell nyakig öltöztetni szegénykéket meg takargatni..... Nyár van! ennek van a rendje hogy meleg legyen! Télen meg majd vacogunk...... meg öltözünk nyakig.....
2012. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiam 6 hónapos, szerencsére meg sem kottyan neki a meleg!

Ugyanolyan, mint szokott lenni, éjjel is alszik!

2012. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a babám nagyon rosszul viseli, 10 hós, és 11ig nem alszik éjszaka, a nagy meleg előtt már 7kor szundi volt reggel 5ig. Nyugati fekvésű az ő szobája is, hiába húzom le a redőnyt, átmelegedtek a falak. Így egy pelus bőven elég, textilpelenkával betakarva.
2012. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elején nem mertem a légkondit nyomatni hiába az alapítványi szobánkba is az volt. Féltem, hogy megfázak ik. Aztán mondta a védőnő, hogy nyugodtan lehet neki, csak ne erősen. Azóta kikapcsolni nem merem....
2012. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!