Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák, rugta már...

Szoptatós anyukák, rugta már meg babátok a ciciteket pellusozás közben?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiamnak az egyik rugása erősebb lehetett. Egész éjszaka nagyon fájt. Igazábol nem istudtam, hogy mitöl , először azt hittem tejláz lesz, mert a tejem is elég sok. De az szerintem nem egy helyen fáj. Mit tehetnék, hogy ne fájjon ennyire?

2012. jún. 23. 13:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszi a válaszokat. Esküszöm már nem tudom mi a bajom. 38,6 volt a lázam most hütőfürdőztem le ment 38,1 re. Nekem nincsen nagyon bekeményedve a mellem. Szerintem a kilimátol izületi gyulladásom lett mert a hus akar rolam leszakadni. Minden porcikámba nyilalik. De a cicim is fáj közben. Most tanácstalan vagyok. Van tejem mert azt érzem de nem tudom ki fejni az istennek se. Remélem nem lesz semmi baj.
2012. jún. 23. 21:45
 12/21 anonim ***** válasza:

Figyi, nem akarom beléd beszélni, de nekem is minden porcikám fájt, az általános állapotom volt iszonyú.

Ez a mellgyulladás egyeseknél - mint én is - nagyon agresszív tud lenni, míg másoknak vagy nincs is soha, vagy simán kimásznak belőle. Szerintem menj el dokihoz, de addig is masszírozd, melegítsd a cicid és szoptasd a babát! Nála jobban semmi nem feji ki.

(Amúgy az is egy tünet, hogy feszül a mell, de nem lehet kifejni :-()

Antibio nélkül én sosem úsztam meg ... Viszont még mindig szopik a babám 8x egy nap, 15 hónapos!

Jobbulást!

(5. voltam)

2012. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen én nem tudom ki fejni de a kisfiam szopott éjszaka is 3 óránként. Ő szívta mint a kis őrült volt is benne mert nagyokat nyelt. De én alig tudok belöle ki erőszakolni. Akkor lehet nem is akilimátol fájt minden porcikám, én meg arra fogtam. Viszont a baba miatt nem is használtuk olyan sokat. Meg ahol van abban a helységben nem is sokat tartózkodtam. Akkor a tejláztol fájhat az összes porcikám? Most is 38 a hőm.
2012. jún. 24. 07:55
 14/21 anonim ***** válasza:
a mellgyula olyan mint az influenza ,miinden porcikád fáj alig birsz mozdulni...
2012. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia, itt 12.

Igen, ahogy az előttem szóló is írja, a mellgyuszi leginkább az influenzához hasonlít, nagyon kicsinálja az embert :-(

Továbbra is azt mondom, menj dokihoz. Ez egy komoly betegség az ilyen "miféle" embereknek, mint én is, akinél ilyen durván jön elő.

A hónalji nyirokcsomód is be van duzzadva? (a cicivel azonos oldali)

Nekem iszonyú hidegrázással és elesettséggel járt, rettegek tőle azóta is ...

2012. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szia! Most néztem a hónaljamat de nincsen duzzanat. Borzalmas volt az este a hidegrázás. Nem is gondoltam, hogy a szoptatással ilyen is előjöhet. Főleg mert azt gondoltam, hogy az én kisfiam egy "szopógép" . Mekkorát tévedtem. Engem is utolért a baj.
2012. jún. 24. 19:24
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát ez az, az én kisfiam is "szopógép", állandóan a cicin lógott (lóg ...), és mégis rendszeresen megkaptam a magamét :-((
2012. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Már a nehezén tul vagyok. Orvosnál nem voltam mert nálunk a sürgősségire kell menni hétvégén a korházba. Ott meg rengeteget kell várni.

A férjem megmaszírozta nekem. Tettünk rá babaolajat így könyebb volt a maszírozás. Valamivel már jobb. Az éjaszaka nagyon izzadtam. Remélem leküzdötte már a szervezetem a gyulladást.

Hát csajok, én nem is gondoltam, hogy ilyen is van. Az a borzalmas végtag fájdalom, arra meg végkép nem gondoltam, hogy a cici gyulladástol van.

Minden jót nektek!

2012. jún. 25. 09:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Reméljük, tényleg túl vagy rajta!

Jobbulást!

2012. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban vagy! :-)
2012. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!