Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici babák csak akkor...

A pici babák csak akkor esznek, ha éhesek, vagy ha kapnak, akkor mindig?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, és elég nehéz megfejteni, miért is sír. Tápszeres, és kíváncsi lennék, mivel nem akarom túletetni, hogy ha még nem éhes, de én annak értelmezem a sírását, akkor megeszi a kaját, csak mert kap?
2012. jún. 24. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem éhes nem eszik. Legalább is kisfiam ilyen a mai napig. Igaz, ő szopizott, de ha nyűgi volt, akkor pelus nézés után, én is a cicivel próbálkoztam. De ha nem volt éhes, akkor nem kellett neki. Így kutattam tovább.
2012. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiam is tápszeres, ráadásul nagyon hízik,3 hónapos és már 6.5kg, kérdeztem a dokit, hogy nem-e túletetem,de azt mondta lehetetlen túletetni egy csecsemőt, annyit esznek amennyi nekik kell.

reggel pl megeszik 190ml-t is, de du van hogy csak 100ml-t,a többit otthagyja.

szóval tényleg nem lehet túletetni.

ha sír én általában pelust nézem, ha etetési idő van akkor megetetem, ha nem akkor lehet hogy álmos, nyűgös, ha túl sok inger éri attól is sírhat.Pl sok látogató, vagy új helyek.

2012. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nem lehet túletetni, de tévedtem. 8 hónapos a babám és estére volt, hogy 300ml tejet is megevett. Aztán majdnem 10 kg, úgyhogy úgy döntöttem, hogy visszaveszem az esti tápját. Így elég neki a 210ml és így is átalussza az éjszakát.
2012. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl lehet etetni, a "jó" hír az, hogy hamar kiderül, mert valamilyen formában visszajön úgyis a felesleg. Kibukja, vagy ha már nagyobb, akkor kihányja :(( Sajnos jártam így párszor, kislányom bármennyit megeszik, amennyit adok neki. Már nagyobb volt, amikor a vacsi és a tápszer közel voltak egymáshoz, nem tudta még megemészteni, bevágta az esti tápit is, és utána sajnos kihányt mindent.

Szóval ha nem bukja vissza, akkor biztos éhes volt.

2012. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam otthagyja a tápszert az üvegben ha már nem kéri. Ha két evés között kínálom el sem kezdi szívni. Tehát őt nem lehetne túletetni.
2012. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lánykám most 3 hós és sajnos tápszeres. 1,5 hónapos kora óta csinálja azt, hogy ha jól lakott eltolja a kezével a cumisüveget. :)Amíg nem csinálta ezt, addig volt, hogy túlette magát..felemeltem és csak úgy spriccelt ki belőle a tápszer:S
2012. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor babafüggő. Remélem az enyém tudni fogja, mikor elég...
2012. jún. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!