Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy élitek meg most, hogy...

Hogy élitek meg most, hogy anyák lettetek, ha olyan hírt hallotok, amibe egy baba sérül meg, vagy ölnek meg?

Figyelt kérdés
Azon kaptam magam, hogy amíg nem volt gyerekem, addig nem rendítettek meg ezek a hírek annyira, de amióta meg van az én is másfél éves, édes aranyos , kicsi fiam azóta nem bírom ezeket a híreket!
2012. jún. 26. 21:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Föleg hogy olyan aranyosak a gyermekeink. Nevetnek vagy mutatnak valami ujjat. Beszélgetnek gügyerésznek, és az ember meg enné őket legszívesebben. Én agyon szoktam puszilgatni, és mindig elmondom neki mennyire imádom.


És amikor látom hogy miket művelnek a babákkal, akkor olyan rossz mer elgondolom, hogy milyen aranyosak és tündériek, és össze szorul a szívem...

2012. jún. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!