Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos keves a tejem es...

Sajnos keves a tejem es nehezen is emeszti meg a babam. Van kesz tapszerem. Keverhetem eseteg a kettot? Csak hogy ha tapszert is eszik csak legyen benne egy kis anyatej es igy konnyebben emesztheto is lenne neki.

Figyelt kérdés
Vagy mikortol lehet legkorabban adni neki gyomolcsot ilyesmit?Akkor adnek tapszer helyett.Es mi az amit leghamarabb adhatok neki ,milyen gyumi,zoldseg?6 hetes
2009. júl. 8. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is kevés volt, ezért kiegészítésként szintén tápszert kapott a kislányom. Én nem kevertem, hanem először mindig cicire raktam evett amennyit tudott, aztán jött a tápszer ha kevés volt. Próbáld meg, hogy minden étkezésnél kb. megfelezed a mennyiséget. Ne keverd, egymás után add neki, kezdheted a tápszerrel, úgy lehet, hogy könnyebben emészti meg a tejedet.

Kislányom 4 és fél hónaposan kaptt először gyümölcsöt, de ne hidd, hogy egyik napról a másikra ki lehet váltani a tápszert vagy a tejet. Fokozatosan kell adni mert megterhelheti a pocakját. Először kis kanál almalevet kapott, aztán naponta fél-1 kanállal emeltem az adagot. Utána jöhetett az alma pép szintén fokozatosan. De adhatsz neki barackot is. Később jöhet a krumpli, sárgarépa. Ja és utána persze anyatej vagy tápszer :)

2009. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolod, hogy az anytejet emészti nehezebbn? Nem hiszem. A tápszertől szoktak székrekedésesek lenni a babák. Az anytejtől is fájhat a hasa, de biztos, hogy a tápszert emészti nehezebben, mert az tehéntej alapú, fajidegen fehérjét tartalmaz. Szerintem ne keverd, sőt még nem késő visszatérni a kizárólagos anyatejre, ha akarod. Olvass utána, kérj tanácsot: wwww.lll.hu, wwww.szotatasert.hu
2009. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze, ha kell pótlás, inkább külön add neki a tápszert.
2009. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!