Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól hordhatom kenguruban?

Mikortól hordhatom kenguruban?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, nem tudom, tehetem-e már kenguruba. Könnyebb lenne a közlekedés..
2012. jún. 28. 14:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet vettünk végül! Kipróbáltam, kényelmes, és nem egyenes benne a háta, kicsit görnyedt. Nekem tetszik! :) Szerinted 12-es?

2012. júl. 4. 16:27
 22/24 A kérdező kommentje:

[link]

Előzőt nem nyitotta meg.

2012. júl. 4. 16:28
 23/24 anonim ***** válasza:
78%

12-es vagyok.

Az oké, hogy nem egyenes a baba háta, de az sem mindegy, hogy "jól" görnyed-e, támasztja-e a hordozó.

A másik pedig, hogy ahogy elnézem - és ez nagyobb probléma - , szinte semmi terpesze nincs a hordozónak, ami ugye a csípőnek nem jó.

Úgyhogy szerintem ez nem túl jó hordozó, de ha muszáj, vidd benne, és ha nincs benne sokat, akkor nem is hiszem, hogy lesz baja, de azért óvatosan..

2012. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbáltuk a boltban, és eléggé terpeszbe van! Lehet azért , mert még kicsi! :( Mindegy, nem mindennapos használatra vettem, csak ha pl esik az eső, és kell menni a dokihoz, akkor nem babakocsizunk. Köszönöm a válaszod!
2012. júl. 6. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!