Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell azt az Anyukát...

Miért kell azt az Anyukát elítélni, aki nem főz a babájának, hanem üveges kaját ad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én fele-fele arányban főzök, és üvegeset adok. Nem ítélt még el senki. Én sem ítélkezem.
2009. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
En addig, amig kicsi volt csak uvegeset adtam neki, mert az en foztomet nem ette meg. Amiota mar ehet a mi kajankbol is (most 13 honapos), azota megeszi az en foztomet is. :) En abszolut nem itelem el az uveges kajaval etetoket.
2009. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak már olvastam itt, hogy aki nem főzött, azt "leszidták", hogy lusta, nincsen kedves, stb.
2009. júl. 8. 15:58
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz az ilyen "kedves" rosszindulatú szuperanyukákkal. Én is felesben adom neki, mert csak az enyémet nem eszi meg, viszont a boltival keverve már igen. 13,5 hós kislány anyukája.
2009. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Vannak ilyen rosszindulatú nők, de ők másban is valószínűleg ilyenek. Van, aki emiatt, van aki a tápszer miatt, van aki a lassabb mozgásfejlődés miatt, van aki amiatt mert új ruhákat, stb.-t vesz a gyerekének. Csináld úgy, ahogy a legjobb neked és a babádnak! És ne törődj senki véleményével!
2009. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, te vagy az az anyuka?Mert én nekem már a hócipőm is leti van azokkal az emberekkel, akik úton-útfélen megállítanak,hogy mit adok a gyerekemnek enni,üveges bébikaját, vagy pedig friss főzött ételt.Mi közük van hozzá idegeneknek, hogy mit adok a gyerekemnek enni nemigaz?Ha kérdezik mondd azt, hogy főzöl neki, ugysem tudják,hogy főzöl e, hisz nincsenek ott egész nap a konyhádban.Azt meg te tudod, hogy mit szeret a te babád és mit nem.Ha megeszi az üveges bébikaját, valószínűleg ízlik neki.És általában ezek majdnem mind bio dolgok, tehát rossz dolog nem lehet benne.Én főzök is a babómnak, meg adok neki bébiételt is.Mikor hogy sikerül.De ha valaki kérdezi, akkor kénytelen vagyok azt mondani, hogy házi kosztot eszik, mert az emberek lenézik azokat akik üvegest adnak a babájuknak.Van pl egy régi barátnőm, aki mindig azt kérdezi adok e üvegest a babámnak, mert az ő babája nem eszik soha üvegeset, erre a DM ben találkoztunk a múltkor, és jól lebuklott, mert vagy 15 féle üveges bébikaja volt a kosarában.Én nem szóltam semmit, csak jót mosolyogtam.:) Az emberek ilyenek, megszólják a másikat, és közben ők sem különbek.Mi rossz van egy üveges bébikajában?Semmi.Ha veszek egy pudingot vagy joghurtot a boltban a kicsimnak abban több a tartósító mint a bébikajában.Én tartósítósat nem adok egyáltalán.A bébiétel pedig nem tartalmaz tartósítót.Szóval unom már a kétszínű embereket, akik megszólják a másikat!
2009. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én biztos nem. A fiam 6,5 hós, a fő tápláléka még a cicim! Gyümölcsöt kóstolunk, de egy öves gyümi kb. 2-3 napig is eltart, amíg megeszik. más még eddig nem evett. És amikor írom, hogy evett pl. üveges alma-banánt, sokan írják, hogy miért nem friss gyümölcsöt adok neki, miért nem én készítem el, turmixolom, stb.
2009. júl. 8. 16:04
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is üvegeset adok. Ámen:)
2009. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak lecsavarom a kupakot, pukkan egyet, és már készen is van! Ámen... :))
2009. júl. 8. 16:08
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
na megint témánál vagyunk... már csak egy szoptatás-tápszer vita kell mára...
2009. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!