Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell azt az Anyukát...

Miért kell azt az Anyukát elítélni, aki nem főz a babájának, hanem üveges kaját ad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is üvegeset adok. Délelőtt séta után kap. Meg jövünk kinyitom az üveget kanál és már ehet is. utána játszunk aztán csicsi. Én mindig megkóstolom mielőtt adom neki az üvegest és nekem is ízlik.
2009. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon finomak! :-))
2009. júl. 8. 16:14
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Én is üvegeset adok, de azért majd főzök is Neki, csak próbaképpen, hogy megeszi-e, van-e értelme. Mert azért lássuk be, nem a leggazdaságosabb dolog ilyen pici adagokat főzni, sokat nem lehet, mert megromlik, mélyhűtő híve pedig nem vagyok. Nemrég kiszámoltam, hogy mennyivel lenne olcsóbb, ha Én csinálnék mindent. Meg nem lepődtem, de az jött ki, hogy hetente maximum ezer forintot spórolnék, ha mindent Én csinálnék, de ebbe az Én munkám nincs még beleszámolva ugye. Havi 4-5 ezer forintért pedig nem érdemes minden nap pepecselni mini adagokkal, legalábbis esetemben. Szóval hajrá üveges, néha kicsi házival keverve! És akkor most lehet lefikázni, meg rosszanyázni, hogy Nekem fontosabb a saját kényelmem annál, hogy mit eszik a gyermekem....
2009. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát én se fogok túl sűrűn pepecselni a kajával, pl ha húsleves van, abból kitudom majd venni a répát+krumplit, ilyeneket. Olyan sokféle, finom üveges kaja van, és abból sem kell a legdrágább szerintem. :)
2009. júl. 8. 16:20
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Azért ítélik el, mert nem tartozik bele a "szuperanyuka" képbe, hogy úgy eteted a babádat, hogy az üveg csak pukkan egyet, és már kész is van az ebéd. Mert azt gondolják, ha nem főzöl lusta vagy,biztosan a családnak is csak zacskós levest adsz vacsorára, nyilván egész nap az ágyban henteregsz, sőt akkor biztos nem is takarítasz,nem gondoskodsz megfelelően a gyerekről, ja, és nyilván a pénzedet sem tudod már hova rakni, ha telik üveges kajára, ja, és azért, mert rettenetes álszent világban élünk...

A fentiek nyilván nem igazak, de szerintem sokan ezt gondolják...Egyébként én főzök a babának, de nem várok érte kitüntetést, egyszerűen így alakult...

2009. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

ebből nekem is elegem van.

én is üvegeset adok neki, mert a főzött egyszerűen nem jött be!!!

engem az anyósom b.szogat ÁLLANDÓAN ezzel a témával, de már nagyon elegem van belőle!

majd ha már nagyobb lesz, ugyanazt fogja enni, amit mi.

ez is ugyanolyan, hogy az idegen emberek képesek megkérdezni az utcán, hogy szopik-e még a baba?

2009. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, az sosem merül fel, hogy pl. miért nem gyúrjuk itthon a tésztát, miért van pofánk megvenni a zacskósat :)

Mindenki csinálja úgy, ahogy jónak látja, nem kell egymást állandóan szekálni, hogy miért üveges, miért nem főz, miért szoptat, és miért nem akar szoptatni, miért így táplál hozzá, miért ad tejet, ugye hogy rossz anya, stb. Előző voltam. ( elnézést, de nehezen aludt el a babám, kiengedtem a gőzt... :)

2009. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
Sziasztok! Én gyümlcsből üvegeset adok, a főzeléket magam készítem, de csak azért, mert minden amit ehet megterem a mamám kertjében, és így sokkal gazdaságosabb. Ha nem lennék ilyen szerencsés helyzetben akkor biztos, hogy a főzelék is üveges lenne, mert tuti, hogy abba nincs semmi oda nem illő, és persze jóval gyorsabb is.
2009. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%

szerintem csak ti tudjátok, hogy mit szeret és fogad el a babátok! Azokat a tanácsokat kell elfogadni, amit te is hasznosnak tartasz! Van olyan abba, aki csak az üvegest hajlandó megenni! Mi, felnőttek sem vagyunk egyformák... változhat az ízlése, kíváncsiskodik majd, hogy ti mit esztek, megkóstolja és lehet, hogy tetszeni fog neki.

Marhaság, aki megbélyegzi a másikat ezért!

Valaki fent említette a bio-kérdést! sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy az üveges a bio és nem az, amit - bár letette a nagyesküt a termelő, hogy bio - egy zsák pénzért veszed meg és még pampucolsz is vele....

2009. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
az mondjuk durva, hogy valaki beleszámolja a saját munkáját is abba, hogy melyik olcsóbb... ha betölti a 18at benyújtod a számlát? Kihordtalak-x ezer, megszültelek-x ezer, szoptattalak-x ezer, éjszaka felkeltem hozzád-x ezer... inkább ne legyen akkor gyereked, családod.
2009. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!