Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell azt az Anyukát...

Miért kell azt az Anyukát elítélni, aki nem főz a babájának, hanem üveges kaját ad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 15:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, itt szó sem volt arról, hogy a gyereknek be akarná nyújtani a válaszoló a számlát. De nyilván ha az anyagiakat mérlegeljük és kb. ugyanaz az ára két terméknek, akkor az is szempont lehet, hogy kell e vele még dolgozni. Én speciel főzök a fiamnak, mert nekem nem éri meg az üveges hami. Még mindig nem fogy el 24 óra alatt egy üveg hami, így én pénzkidobásnak tartom, hogy egy fél üveg hamit mindig kénytelen vagyok kidobni, mert nem tartható el tovább. De ettől függetlenül nem ítélkezem. Egy babával van éppen elég gond, ha valaki megteheti, hogy üveges bébiételt vegyen, akkor miért ne tegye? Van olyan egészséges és tápláló, mint amit főzni lehet a babának és nincs is túl sok gond vele.
2009. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!