Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire hisztis a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, és szinte egész nap üvölt, ha nincs a kezemben. Mászik utánam, felkapaszkodik a lábamra. Ha nem veszem fel, iszonyatosan üvölteni kezd (és nem hagyja abba). Altatásnál is a kezemben kell ringatnom, és énekelni, mert ha leteszem órákig üvölt a kiságy rácsát fogva. Sokszor úgy érzem, nem bírom idegileg, estére totál kiborulok. Persze azért sokszor fel is veszem, mert saját magamat idegelem, ha üvölt. Segítsetek!!!
2009. júl. 8. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig is ezt csinálta, vagy csak mostanában kezdte? Lehet beindult Nála a szeparációs para? Ha igen, akkor még ki kell tartanod egy darabig, mire túl lesz rajta.
2009. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig is ezt csinálta. Újszülöttként nem tudott szopizni, ezért a védőnő tanácsára a nap 24 órájában szinte cicin volt. Lehet, hogy itt lett elrontva, de nem tudtam mást csinálni. Most pedig totál kikészülök.
2009. júl. 8. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, azt mondta a védőnő hogy próbáljak beszélgetni vele. Ez szerintem hülyeség mert ugyanúgy üvölt.
2009. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az enyém is. Szépen nyugodtan beszélek hozzá, ő pedig annyira üvölt, hogy szerintem nem is hallja, hogy beszélek. (és nem is igazán érdekelheti)
2009. júl. 8. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeparációs para, ezesetben tuti, hogy a túl sok korábbi testközelség az ok. Mi az amit már próbáltál csinálni (nem akarok olyasmit sorolni, amin már túlvagy)?
2009. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alvásnál beszélgetni hozzá, simogatni. Nem értem el vele semmit, csak üvöltött másfél órán keresztül. A végére majdnem elbőgtem magam az idegtől. Próbálok játszani vele a játszószőnyegén. Amíg ott vagyok, minden ok, amint felállok, azonnal kezdődik a hiszti.
2009. júl. 8. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
csak nálad csinálja? vagy mondjuk apukájánál is ugyanez a helyzet?
2009. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ezekben a ki hogy hívja félelmekben...igen is hiszti nálunk is ez a helyzet és 7 hónaposan sem váltott semmi. Egyszerűen ilyenek és kész már nem is keresem a hisztik okát mert belefáradtam... Együtt érzek nálunk is így zajlik a nap. Bár mi még nem mászunk azt gondoltam ha úgy változtat helyet ahogy ő akar majd elmúlik hát elkeserítettél hogy nem...
2009. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: készülj fel a rosszabbra: miután már mászik, ugyanezt fogja csinálni valószínűleg, csak megy is utánad, húzkodja a ruhát rajtad, stb. én ha becsukom a fiam előtt a fürdőajtót, akkor üti és bömböl az ajtóban. egyszerűen nem lehet becsukni a lakásban egyetlen ajtót sem magam után, mert azonnal jön és sír. egészen addig nem. most tanul felállni, folyton állni akar. igaz nem ennyire sírós, meg elvan másokkal is azért, de néha elég fárasztó:-)
2009. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!