Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba- Mit tegyek, h...

6 hetes baba- Mit tegyek, h ne legyen hisztis?

Figyelt kérdés

A kislanyom nagyon anyas.. Amint leteszem hihetetlen nagy orditasba kezd. Matol bekemyenyitettem, es szopizas utan beteszem az agyba aludni (eddig a karomon aludt, es csak ha nagyon elaludt tudtam betenni). MOst ha sir is ott hagytam, es csak beszeltem hozza, es bejartam simogatni.. Egy ido utan el is aludt. Viszont felek az esti altatastol.. Hihetetlen mien kitartoan tud hisztizni. Meddig hagyjam? Nem korai meg erre szoktatni?

De igy az esti "cirkusz" este 8tol egeszen ejfelig is elhuzodik.

Mar neha nem tzdom, h mi tevo legyek...


2009. júl. 17. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom kb két hónapos koráig csak ölben aludt el, állandóan ölben akart lenni, érezni akarta a közelségem. Aztán ez lassan megszünt magától, soha nem hagytam sírni. Szerintem ez nem hiszti, kicsi még ahhoz. Egyszerűen csak a közelséged akarja érezni, hisz 9 hónapig érezte.
2009. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

6 hetesen még nem lehet elkapatni.Én amikor ilyen a fiam akkor elringatom és amikor elaludt akkor beteszem a kiságyba.Van amikor elalszik magától,de mostanában, hogy ilyen nagy meleg van nálunk is üvöltés megy.Így amikor megpancsizik utána elringatom kb.10 perc és alszik.Jobb mintha egész este üvöltene.Biztos nehezen viseli ő is ezt a dög meleget.Az én babám már 4 hónapos, de amikor 6 hetes volt még igenis igényli a közelségedet.Én nem foglalkozok senkivel, aki azt mondja, hogy ráfog szokni stb...nekem fontos az is, hogy ne hagyjam sírni a fiam sokáig.

2009. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ennyi idős baba még nem tud hisztizni. Valami baja van: fáj a hasa, éhes, álmos és nem tud elaludni, vagy csak a közelségedre vágyik. A hiszti tudatos dolog, ami jóval később alakul ki. Nem fogod elkapatni ha magadhoz veszed akár az ágyba, amíg megnyugszik, neked is könnyebb!
2009. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze nekem is a szivem hasad, de amikor ringatom is, es ugy probalunk elaludni akkor van ugy, h meg jobban bombol es semmi nem jo neki.. Se a cici, se a ringatas...

Azert megis olyan jo erzes tudni,h mennyire kotodik hozzam :)

2009. júl. 17. 16:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon sokszor úgy aludtunk, hogy a hasamra tettem nálunk ez bejött.
2009. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. A hason alvas nalunk is bejott, viszont en ugy 4, 5 hete ugy altatom el, foleg napkozben, hogy melle bujok az agyban, simogatom, puszilgatom, majd mikor elaludt, beteszem az agyaba. Nincs uvoltes, nem kap fel es meg a hatad sem keszul ki. Tehetes a hatara vagy az oldalara, en az oldalara szoktam (fekve szopizunk), igy hamar elalszik, amjd beteszem hasra az agyaba, emrt ejjel hason alszik.
2009. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de már a kérdésed is nagyon rosszul esett, méghogy egy 6 hetes baba hisztis??? Ez nem hiszti, ő egyszerűen csak kifejezi a szükségleteit. Jelen esetben azt, hogy Rád van szüksége. Gondolj bele, 6 hete van ebben a világban, mennyire ismeretlen és ijesztő lehet számára minden, és Te vagy az egyetlen biztos pont!
2009. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

nem tud hisztizni, még ösztönből érezni akar téged!

én a helyedben nem vonnám ezt meg tőle, és magamtól sem!

rád van szüksége ilyenkor

sok türelmet kívánok

2009. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komolyan gondolod, hogy hisztis a Babád!

Ajánlom Neked a "Suttogó" című könyvsorozat I. kötetét. Meg fogod érteni a Kicsidet, csak legyél Vele picit türelmes. Ő még csak sírással tud kommunikálni- MINDENT.

2009. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
én ha sírt mindig etettem és el is fogadta így akkor lett nyugi ha jól tele ette magát. Most is így csinálom 8 hós már.
2009. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!