Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg figyelmetl...

Szerintetek tényleg figyelmetlen anyuka vagyok?

Figyelt kérdés

Első gyermekünk a kislányom. Tegnap jól összevesztünk a férjemmel emiatt: a földön ülve felemeltem az előttem játszó kislányomat és ahogy fordultam vele 180fokot, ráadásul lendületből sajna "útban volt" a bébikomp és jól lefejelte. Természetesen ordítás lett a vége, nagyon nehezen tudtam megvigasztalni, de semmi nem látszott a fején. A férjem persze leordította a fejem hogy milyen "béna" is vagyok. Tényleg figyelmetlen voltam. Mondtam hogy mindenkivel előfordul az ilyen, ez legyen szegénykémnek a legnagyobb sérülése az élete során. A múltkor pl. ő rakta bele az etetőszékbe evés előtt és odacsípte a kicsi ujját, természetesen én nem kiabáltam le az ő fejét, akkor is úgy reagáltam hogy mire menyasszony lesz meggyógyul(csak egy picit piros lett az ujjacskája), ő viszont még majdnemhogy a kicsit hibáztatta hogy miért dugta oda az ujját.

Ugye mással is megesnek ilyen balesetek mint velem? Vagy csak én vagyok ilyen kis kezdő/béna anyuka?


2012. júl. 1. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt tavaly. Van benne egy link, nagyon jó :))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azóta a kislányom már 16 hónapos és velünk is történtek hasonló apró bakik. Én is bénánk érzem magam sokszor. Boltban ott tolom be a babakocsit, ahol a bevásárlókosarat, hát szegénykém volt hogy kapott a visszalendülő nagy műanyag lógótól. Hétvégén strandoltunk és az első 5 percben elmerült mellettem, kikaptam a vízből, ő meg röhögte, hogy milyen vicces vagyok :)) A kövön nem fogtam meg a kezét, hát jó nagyot esett. Ennyi jut most eszembe, de volt pár eset.

2012. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy figyelmetlen. Ilyen és ehhez hasonló dolgok mindenhol előfordulnak. Az én babám 4 hós eddig a mérlegünk: autósülésbe becsíptem a combhusiját amikor becsatoltam, babakocsiban meghúztam egy zenélőt amibe beleakadt az ujjacskája. Mindkettőnél látható nyoma volt egy darabig a sérülésnek de szerencsére komoly baj nem lett, de rettentően sírt a lányom.
2012. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!