Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy viselkednétek a...

Ti hogy viselkednétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Majdnem 8 hónapos a fiam (félvér, afrikai apuka) Gyönyörű fiú, ezt mindenki mondja. De nem tudok úgy sétálni vele az utcán, hogy ne néznék meg, sőt még fényképet is szoktak csinálni róla. Engem nagyon idegesít, hogy egy egyszerű dolgot nem tudok elintézni. Örülök, hogy megnézik, mert különlegesnek számít, de nem gondolnak bele az emberek az én helyembe???
2012. júl. 2. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10 es annyira jót nevettem ezen amit írtál mert pontosan ezt látom-érzem én is hogy mindenki egyfolytában dicsekszik hogy az ő gyereke olyan szép hogy MINDENKI megjegyzi:))) Holott kicsit belegondolnának, hogy egyrészt egy kicsi baba nagyrészt olyan cuki hogy önkéntelenül is dícsérni kezdi az ember (jó persze vannak nem olyan szépek is). 2. azt el tudja valaki is képzelni hogy a szembe jövők és idegenek azt mondanák egy babára hogy JUJ DE CSÚNYA??? :))) nyilván nem.

Na bocsi az offért.

A kérdésre visszatérve ő mindig is különleges lesz í külseje miatt itt a nagyrészt fehér bőrű lakosság mellett, tehát ezt meg kell szokja te is ő is. De ez hogy fényképezgetik számomra nagyon durva és felháborító, állatokat szoktak fényképezni az állatkertben, nem kisbabát csak úgy...én kikérném magamnak az biztos!

2012. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak csúnya kisbabák és gyerekek,én nem szoktam azt mondani rájuk hogy szép inkább megdícsérem a ruháját vagy valami mást.
2012. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!