Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki pihenőszék ellenes?

Mindenki pihenőszék ellenes?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs értelme megvenni,fölösleges pénzkidobás???
2012. júl. 4. 15:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fölösleges pénzkidobás! Ha éppen vásárlás előtt állsz, akkor én azt tanácsolnám, hogy ha megteheted olyat válassz, amelyik hintával egyben van. Ahogy az egyik válaszoló már írta, ezen vannak lelógó játékok, sőt még ha akarsz te is tudsz rá akasztani ezt-azt. Az én kicsim imádta, olyan jóízűeket aludt benne, hogy öröm volt nézni. Csak beleraktam és elvolt benne amíg én összedobtam pl. a kaját. Nekünk ilyen van csak más színben:

[link]

2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Na, egy 20 hos nem nagyon fogja hasznalni, max arra, hogy felall benne es megprobal onnan elerni mindent, vagy arrol ramaszni valamire. Mi 18 honapos karaban tettuk el, majd most akarom elovenni, hatha szepen ul mar benne es hintazik. Most lesz 2 eves. Ha nem rendeltetesszeruen hasznalja, hanem inkabb veszelyesen, akkor elrakjuk a kistesonak:D
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, kölcsönkaptuk (pedig akartam venni). Hát, összesen nem használtam még fél órát se. Ez nagyban anyuka -és babafüggő.
2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat használtam mindkét gyerekemnél. Szerintem hasznos dolog.
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
éppen most írtam a másik kérdéshez. a lányomnak volt és nagyon nagy hasznát vettük :)
2012. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hát max az első 4hónapig használtuk,mert utána már nem volt el benne nyugodtan.kifordult,felült,stb.

szóval szerintem túl sokat nem érdemes rákölteni..

2012. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Sokaknak bevált, én meg nem vettem, mert nem látom értelmét továbbra sem. Amíg olyan kicsi volt, én a hordozóban, vagy a babakocsiban "pihentettem". Mikor meg aktívabb lett, nem szeretett ülni semmiben. Ezért tartom feleslegesnek. De ez én vagyok, mindenki arra költ, amire akar.
2012. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem pénzkidobás valamelyik babának szüksége van rá,de egy lassan 2 éves kisgyereknek már abszolút nem kell,szóval ha neki vennéd akkor inkább ne.
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek, hogy közös pihenőszéke legyen a kistesónak és a 20 hónaposnak, mert ennyi idősen simán megérti, hogy az a szék a kicsié azért, hogy mindig ott lehessen ő is, ahol anya és a nagyobb tesó vannak. Inkább ugráló pónit vegyél a 20 hónapos kislányodnak, vagy valamilyen ikeás hintát, nagyon jók vannak, és biztos lehet használtan is kapni. Így mondjuk egy időben kapnak hasonló dolgot, és nincs vita, hogy ki üljön a pihenőszékbe. Egyébként szerintem a pihenőszék jó dolog, főleg ha van kistesó is, nekünk nem volt a lányomnál, de szeptemberben születik a fiam, és neki fogok venni, mert nem tudom majd állandóan magamon tartani, mint a kislányommal csináltam. De szerintem igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy max. néhány hónapig használható, mert ahogy megtanulja a mozgásformákat, már az fogja érdekelni, s nem akar megmaradni a pihenőszékben. Nem is kell, hadd kússzon, másszon, stb.
2012. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de szerintem a kérdező nem a 20 hónapos babájának akarja venni, hanem valószínű a második babának. De lehet én értelmezem rosszul.
2012. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!