Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki pihenőszék ellenes?

Mindenki pihenőszék ellenes?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs értelme megvenni,fölösleges pénzkidobás???
2012. júl. 4. 15:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt, nagyon szerettem, hogy van.

Csak kb. 6 hónapos koráig használta, mert elkezdett kúszni, azóta nem maradt meg ülve sehol. Etetettem még belőle egy darabig, de úgy ücsörögni nem akart benne. Később megtanult belemászni, de csak az a része volt érdekes, hogy belemásszon.

Na mindegy, a lényeg, nekünk megérte így is. :)

Szerintem is vedd a nagyobbat, a nagy meg fogja érteni már, hogy az a babáé, de amikor a babának nincs rá szüksége, kipróbálhatja.

2012. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én imádom a most 10 hónapos lányomnál is! Neki kettő van. Az egyik egy rezgő és zenélő pihenőszék amit a szobájában hazsnálunk és egy a nappaliban ami rezgő és elektromos hinta is. A szobai az 9 kg-ig jó de még bőven elbírja a hinta pedig 11-ig. Ezek a rezgő pihenőszékek kimondottan pocakfájáshoz találták ki, Régebben megetettem utána ment pihenőszékezni velem és már alkotott is a pelusába:D Mára már nincs szorulása sem meg pocakfájás sem, de mindig belekéreszkedik. A hintára még mp3-at is lehet csatlakoztatni, de nem ez a legjobb funkciója, hanem hogy van szívhang utánzó is! Mikor pl elkezdődött a fogzás amikor még nagyon az elején volt hát nem tudott elaludni hiába ringattam. Viszont a hinta annyira monoton és a hangok úgy megnyugtatták miközben simogattam, hogy 10 perc alatt elaludtunk olyankor.

Ha pedig valaki azt állítja (van ilyen) hogy ,,anyapótló", akkor ki kell ábrándítsam. A kislányom engem puszilgat folyamatosan és nem a hintáját:D nem szokik le rólam és abban én nem látok semmi kivetnivalót, hogy biztonságos helyen tudhatom ebben az időszakában is amikor mindenhonnan ki akarna esni, ezekbe pedig bele lehet közni és imádja. Szerintem ne hagyd ki azért mert azok a gyerekek akiknek nem lehetett azok ,,nem szerették"...

2012. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.


Az első babánál valahogy kimaradt, most a másodiknál szóba jött,hogy kellene venni. Pontosan ilyen érvek miatt,hogy mi van ha hasfájós lesz( a nagyobb nem az, stb...). Nyílván tisztában vagyok vele,hogy nem marad benne sokáig, és azzal is hogy nem ebben fogja tölteni a napjai nagy részét, csak mondjuk ha a konyhában főzök,akkor kiviszem és a nagy is ott van velünk.

Amiatt akartam 18 kg-ig terhelhetőt, mert ha már árban megegyezik vagy hasonló,akkor hátha a nagy ki akarná próbálni, imád ugyanis hintázni...de ha nem ilyet veszünk,meg fogja érteni,hogy a tesóé,ezzel sincs probléma

2012. júl. 4. 20:37
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó volt:) Egyszerű volt, nem rezgő funkciós, de így is nagy segítség volt:) Ebben tudtam etetni is. Kicsi az erkélyünk, de ki tudtam vinni és jókat aludt benne.
2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én ezt rendeltem és nagyon bevált.

[link]

2012. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

értem én,hogy miért akarsz venni,de erre a célra (pl hogy a konyhába kividd magaddal) a hordozó is teljesen megfelel.

én is úgy voltam mint te,hogy az elsőnél elmaradt,a 2.nál meg megtetszett,és szerencsére kaptam kölcsön,és örülök hogy nem vettük meg,mert több helyet foglalt mint a hordozó,és csak 1-2 alkalommal volt benne. de nem lebeszélni akarlak,majd úgy is kiderül,hogy nektek beválik-e

2012. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!