Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babával melyik...

9-10 hónapos babával melyik tengerparta mennél nyaralni repülővel?

Figyelt kérdés
A sehova, jónekedhogyelmehetsz, stb. típusú válaszolók kíméljenek...
2012. júl. 6. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi megtehetnénk(anyagilag-szabaság stb)de én csak a nyűglődést látom benne :( Van egy 2,5éves fiam is, ő már talán ellene, de 600csomaggal ha rájön az 5 perc a reptéren vagy akárhol áááá....aztán a kicsi meg mindent megesz, mindenhova nyúl, matat, mászik, le fel mászik, megy ...ez nem pihenés...itthon a kerben sem tudunk normálisan napozni pancsolni mert a kicsi hamar elunja magát, és felváltva apjukkal szórakoztatjuk, persze a nagy vígan pancsol közben, talán majd jövőre...(már 3 éve halogatom :D hogy túl kicsik a gyerekek)
2012. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ja mennék ezerrel, 25 vagyok csak :D meg mondom hogy megtehetjük, én még ki sem éltem magam, de nem merem, talán az én gyávaságom, félek hogy nem ismerem a nyelvet, mi van ha baj van, pelenkát-tápszert, babaykaját csomagoln...pedig nap mint nap álmodozom, hogy milyen jó lenne :D talán túl kényelmes vagyok...őszintén megmondom, amig az uram nincs itthon délelőtt le sem viszem őket medencézni mert nekem kényelmesebb hogy itthon bent a klímában elvannak együtt, nyugiban játszanak én meg haladog a dolgaimmal, lent meg azt sem tudnám egyedül hova kajpak, melyik bukik a víz alá, stb :)

de ez nem azért van mert beleöregedtem a szülésbe vagy ilyesmi, cska lusta és kényelmes vagyok :D idén inkább konyhát ujítunk fel a nyaralós pénzből :)


előző voltam

2012. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok :)


De most ez mér volt fontos,hogy csak 25 éves vagy ? Én még csak 24 vagyok. És ? :-)

2012. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:)
2012. júl. 8. 17:36
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja én meg csak 30 vagyok:)

Eleget nyaraltunk kettesben is, de a világot szeretném a gyermekeimnek is megmutatni, lehet macerásabb, mint előtte volt, de nekem ennyi bőven belefér. Sőt...:)

2012. júl. 8. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!