Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a játék? Leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fMcbaDgyQOU


Ilyet szeretnék most venni.


2012. júl. 6. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba, de sajnos nem értem, hogy az ilyen legurítós cuccokban mi a játék egy vagyonért...ne haragudj, ha tetszik, és elfér, vedd meg nyugodtan, nem ellened szól, csak véleményekre voltál kíváncsi :)
2012. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo van nekunk, 8 honapos kora ota imadja a fiam.
2012. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2012. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, és biztos még az én 22 hónapos lányomnak is tetszene. Nekem az egyetlen bajom, hogy a fisher price játékok többségénél az ár nálam túl van a lélektani határon. Ha használtan tudsz venni egy jó állapotban lévőt reális áron, az a legjobb megoldás lenne!
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk volt ilyen :)nagyon jó volt mert miután használta 3x a babám és állt fél évet, karácsonykor feltettem a vaterára és dupla annyiért elvitték mint amennyiért vettem :DDD szóval a véleményem nagyon pozitív a játékról, de a babám utálta ;)
2012. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi soha nem voltunk híve az ilyen játékoknak. Tudni kell, a villogó össze visszaság akár a TV!!! későbbiekben tanulási nehézséget okoz, és hiperaktív gyerekhez vezet.
2012. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!