Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom és már...

4 hónapos a kislányom és már 2 napja nem kakilt! Látom rajta, hogy próbálkozik, de nem sikerül neki! Mi a teendő ilyenkor? Akinek már volt ilyenje a babájánál az mit csinált, hogy segítsen rajta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lázmérőt egy picit körkörösen megmozgatod a fenekében, azzal rá tudsz segíteni. Viszont ha ez többször is előfordul, akkor inkább más eszközökkel próbálkozz, nehogy hozzászokjon. Pl. Laevolac szirup, enyhén cukrozott kamillatea, és ha hozzátáplálsz már, akkor őszibarack, esetleg szilva desszert. (B)
2010. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz hozzáfűzve, ha semmi nem hat adj neki glicerines kúpot.
2010. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lázmérőt én is alkalmazom néha, nagyon hatásos. Én úgy tudom, hogy nem szokik hozzá...de azért valóban nem árt, ha sűrűn előfordul az, hogy nem kakil, akkor esetleg mást használsz.
2010. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes akkor semmit ne csinálj, ha tápszeres akkor az előzőek. Kislányom 4 hónapos korától 6 hós koráig hetente egyszer kakilt, a rekord 9 nap volt.
2010. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba,de néha már kap egy kis kóstolót!Pl:alma,almapép,szilvapép/üveges/!Igaz nem sokat kap csak épp kóstolgatunk!
2010. márc. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!